Kapat
Tişört Fırsatları : 0 Fırsat

Tişört

Giyim olayının kendi içinde kuralları ve kaideleri var ki, bu kural ve kaideler kimi zaman göze çarpmayan, yazılı olmayan kural ve kaideler.

İşin içinde ciddi bir incelik olduğunu unutmamak gerekiyor. Kişinin çok ciddi bütçeler harcamadan şık ve zarif olabilmesi işin püf noktalarını bildikten sonra oldukça kolay aslında. Örneğin basic bir tişört ile tüm mevsimlerde, tüm yaşlarda çok şık, çok güzel olunabilir. Tabi eğer doğru bir biçimde kombin yapılabilirse.

Bu noktadan yola çıkarak kişilerin gündelik yaşamlarının olmazsa olmazı olan tişörtlerden bahsetmek gerekir ise şunlar söylenebilir:

Tişörtler temelde penye, pamuklu tarzda kumaşlardan yapılan ürünlerdir. Kısa kollu, kolsuz, askılı, askısız, uzun kollu olabilirler.

V yaka, tek omuz, 0 yaka da yaka türleri olarak karşımıza sıkça çıkar. Renk konusunda söylenebilecek çok şey yoktur. Doğada yer alan tüm renklere tişört ürün grubunda rastlanır.

Desen olarak bakıldığında bu ürün grubu ağırlıklı olarak sezonun gözdesi olan ana desen trendlerinden nasibini alır ama bunun dışında basic dediğimiz kısa kol 0 yaka, siyah ya da beyaz gibi tek renk olanlar da mevcuttur. Çizgili, puanlı, baskılı, kareli ve çiçek desenli, işlemeli olan ürünler de karşımıza çıkabilmektedir.

Tişört Kullanırken Bilinmesi Gerekenler

Tişört kullanımı deyim geçmemek lazım, Her ne kadar diğer giysilere göre çok daha ucuz bir ürün olsa da kullanımının çok ince detayları vardır.

Öncelikle olarak kişi kendi bedenine uygun olan ürünü seçmelidir. Çok dar ya da battal boy olarak da tarif edeceğimiz aşırı büyük ürünlerden uzak kalınmalıdır. Renk konusu da oldukça ciddi önem arz eder. Kişi hangi rengi severse sevsin kendi ten rengine uygun olan tişörtleri tercih etmelidir.

Bir diğer önemli olan husus kombinleme konusudur. Kişi kendi tarzına uygun olarak kombin yapmalıdır. Burada bir örnek vermek gerekir ise basic bir siyah tişört, skinny Jean bir pantolon ve dolgu topuklu ayakkabılar ve uzun şallar ile tamamlanabilir.

Ama desenli bir tişört, yırtık bir Jean ve spor ayakkabılar da bir diğer alternatif kombindir.