Kapat

Çok Amaçlı 4 Bölmeli Düzenleyici: XBox Masaüstü Organizer


Piyasa Fiyatı :
14,90 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
8,90 TL


4 bölmeli yapısı ile evlerinizdeki kumanda, telefon, anahtarlık ve uygun boyutta aklınıza gelen her ürünü içerisinde bulundurabileceğiniz Çok Amaçlı 4 Bölmeli Düzenleyici: XBox Masaüstü Organizer.

Evlerinizde sürekli bulmakta zorlandığınız kumanda, telefon, makyaj malzemesi vb. tüm eşyalarınızı elinizin altında olmasını sağlayacak Çok Amaçlı 4 Bölmeli Düzenleyici: XBox Masaüstü Organizer.

Ev veya ofislerinizde çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz masaüstü düzenleyici eşyalarınıza genel çözüm sunar ve ortadaki dağınıklığı gidermektedir.

4 bölmesi sayesinde içerisine birçok eşyayı aynı anda yerleştirebilirsiniz.

Sürekli el altında bulundurduğunuz telefon, kumanda vb. birçok eşyayı organizer içerisinde bulundurarak hem yerden tasarruf edebilir hem de zaman kaybı yaşamazsınız.

XBox kumandalık şık tasarımı ile ofisinizdeki masaüstünde de rahatlıkla kullanılabilir ve içerisine kart, not, kalem, makas vb. aklınıza gelen birçok ofis malzemelerini koyabilirsiniz.

Hafif ve pratik yapısı sayesinde evinizin herhangi bir köşesine koyabileceğiniz, istediğiniz 4 kumandayı, istediğiniz anda bulabilecek, evdeki kumanda arayış problemlerine son vereceksiniz.

Çok Amaçlı Düzenleyici Özellikleri:

  • Kumanda, kart, anahtar, makyaj malzemesi, pil ve aklınıza gelen tüm uygun boyutlu eşyaları düzenleyici organizer ile saklayabilirsiniz.
  • Renkli sert plastik malzemeden üretilmiştir.
  • Her bölme 6,5 cm genişliğe sahiptir.Ortalama yükseklik 8 cm.
  • Tüm kumanda modelleri için ideal boyuttadır.

NOT: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Çok Amaçlı 4 Bölmeli Düzenleyici: XBox Masaüstü Organizer " gönderilecektir. organizer kumandalık masaüstü organizer masaüstü düzenleyici çok amaçlı düzenleyici


Çok Amaçlı 4 Bölmeli Düzenleyici: XBox Masaüstü Organizer Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!