Kapat

Çok Fonksiyonlu Adam Şeklinde Askı

Satıcı: dnpazar

Fiyat :
31,96 TL


Faturalı Ürün

 

 

Çok Fonksiyonlu Adam Şeklinde Askı

 
 
 
 
 

Öyle birisini düşünün ki, tüm eşyalarınıza kendi malı gibi dört elle sarılacak, size hizmet edebilmek için canla başla çalışacak, kendini gerektiğinde yerlere atacak, duvarlara asacak...

 

Bu devirde bu kadar fedakar birisini bulmak kolay olmasa da, tasarımcılar hayal etmekten vazgeçmemiş ve  Bondi Çok Fonksiyonlu Askı'yı yaratmış!

 

Sevimli mi sevimli  Bondi, sizin için her şeyi yapmaya hazır. İsterseniz telefonunuzu taşısın, isterseniz kitabınızı tutsun.

 

 

Kapı çarpıyor diye şikayetçiyseniz, sorun değil.  Bondi'ye söyleyin hemen halletsin. Duvar prizlerinde pahalı telefonunuzu şarj ederken, telefonunuzu koyacak yer bulamayıp çoğu zaman yere mi bırakıyorsunuz? Yapmayın! Bondi böyle günler için var.

 

Bir eliyle kalemlerinizi tutarken, diğer eliyle anahtarlarınızı taşır. Ayakları da boş durmaz; onlarla da telefonunuza dayanak olur.

 

Bondi'ye yaptıracaklarınız sınırsız.  Bondi'yi nasıl kullanacağınız sizin hayal gücünüzün genişliğine bağlı. İster aracınızın dikiz aynasına asın, ister duş perdenizi tutturun. Çok düşünün, çok çalışsın!

 

Bondi Çok Fonksiyonlu Askı Özellikleri:

 

18.5 cm x 15 cm boyutlarındadır.

Dış malzemesi silikondur.

Kırılmaz, dayanıklı malzemeden yapılmıştır.

İstediğiniz gibi şekil verebilir, dilediğiniz zaman eski şekline geri dönebilir.

 

 Çok Fonksiyonlu Adam Şeklinde Askı Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!