Kapat

Çok İşlevli Tank Anahtarlık Tool Tank

Satıcı: dnpazar

Fiyat :
29,95 TL


Faturalı Ürün

 

 

Çok İşlevli Tank Anahtarlık Tool Tank

 
 
 
 
 

Tadilat işleri bitmek bilmez. Musluk su kaçırıyor, kaloriferin havasını almak lazım, monte ve demonte edilmesi gerekenler var… Ve tüm bu durumlarda - ki genelde can sıkıcı olurlar - bir tornavida arayışıdır sürer gider. İşle ilgilenen kişi diğerinde seslenir: Yıldız tornavida nerede, bu değil küçük olanı lazım. Hadi çabuk! Stres ve sıkıntı ortama hakim olur, tornavidalar bulunana kadar iş uzar, soğuk terler dökülür.

 

Halbuki anahtarlığınızdan hiç ayırmayacağınız Tool Tank tüm bu sıkıntılara nokta koyacak son derece pratik ve sevimli bir alet. Yeşil ve kırmızı renkleri bulunan Çok İşlevli Tank Anahtarlık özellikle çocukken askercilik oynamayı sevenlerin bayılacağı bir tasarıma sahip. Tool Tank in büyük yıldız, küçük yıldız ve düz tornavida uçları gövdesinde - gerçek bir tankın füzelerinin yer alacağı kısımda - yer alıyor.

İhtiyaç duyduğunuzda Çok İşlevli Tank Anahtarlığı hemen anahtarlığınızdan çıkarıp gerekli ucu tankın topuna denk gelen yere monte etmeniz yeterli. Ergonomik yapısıyla avucunuza tam oturacak tankınız klasik bir tornavidadan daha rahat bir kullanım sağlayacak. Tadilat işleriniz böylelikle bir çırpıda sona erecek.

Şık kutusuyla tadilat işlerine meraklı erkek arkadaşınız için ideal bir hediye

Not: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilir.

 

 Çok İşlevli Tank Anahtarlık Tool Tank Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!