Kapat

Çok Kullanışlı Polar Bere Boyunluk: Polar Loco ACTIVE


Piyasa Fiyatı :
18,90 TL

% 48 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Soğuk hava şartlarında ısınmanızı sağlayacak, farklı kullanım alanları ile sizlere eğlenceli ve şık kullanım sunan Çok Kullanışlı Polar Bere Boyunluk: Polar Loco ACTIVE.

Soğuk ve üşüten kış aylarında toz maskesi, başörtü, saç bandı, bere, atkı, şapka olarak kullanabileceğiniz çok kullanışlı ve benzersiz Çok Kullanışlı Polar Bere Boyunluk: Polar Loco ACTIVE 

Gelen soğuk hava dalgalarının önüne geçen ve ısınmamıza yardımcı olan boyunluk ve bereler yanımızdan ayırmadığımız ürünlerin başında gelir.

Combi Polar Bere Boyunluk ile hem boyunluk hem de bere olarak kullanma imkanına sahipsiniz.Farklı kullanım alanları olan boyunluk bere üşümeyi engelleyen ve kaliteli polardan üretilmiştirç

Soğuk günlerde yağmur, kar, rüzgar ve soğuktan korur yapıda üretilmiştir.

İçi tüylü kumaş, hafif, yumuşak yapıdadır. Esnek yapısı sayesinde terletmez ve sıkmaz.

Outdoor için ideal Loco Active kalitesiyle.

Üst kısmında yer alan ipli bölümünü sıkarak saniyeler içerisinde boyunluğunuzu şık görünüşlü bereye dönüştürebilirsiniz.

Dışarıda iş veya okul dönüşü yürümek zorunda olanlar, kayak ile uğraşanlar, motosiklet kullanmayı ve yaşamayı sevenler için kısacası dışarıda zaman geçirenler için soğuklarda en büyük yardımcıları olacak ürün Polar Bere Boyunluk.

İç ve dış mekanlarda mükemmel boyunluk-bere çözümü.

Tüm modeller UNISEX (Bay-Bayan) olup, ürün özel kullanım kılavuzu işlevi de gören karton ambalaja sarılı olarak gelmektedir.

Polar Bere Boyunluk Özellikleri:

  • Boyun koruyucusu tasarımı ve çok kullanışlı yapısı ile soğuklara karşı gelen bir ürün olarak üretilmiştir.
  • Mikro-Polar yapısı ile her türlü kış etkinliğindeki soğuk havalar ve gündelik giyim için idealdir.
  • Farklı kullanım amaçları olan bere boyunluk modelinin, boyun bandından hızlıca şapkaya dönüştürmek için ayarlanabilir bir ipi vardır ve saniyeler içerisinde şık bir bereye dönüşmektedir.
  • Malzeme : Micro-Polar
  • Ağırlık : 36 g
  • Boyutları : 27,9 cm x 24,4 cm
  • Bakımı : Çamaşır makinesinde yıkanarak temizlenebilir. Ütü yapılmaz.
  • Renk: Siyah

Bakım- Yıkama Talimatları :

  • 30 ºC Yıkama sıcaklığında çamaşır makinesinde yıkayınız. Yıkama sonucu boyunluk ve bere modelinin şeklinde, sıkılığında, ölçülerinde ve renklerinde asla değişim olmaz.
  • Polar yapısı ile hızlı kuruyan bir yapıya sahiptir.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Çok Kullanışlı Polar Bere Boyunluk: Polar Loco ACTIVE " gönderilecektir.bere boyunluk polar boyunluk bere boyunluk polar bere boyunluk ve bere


Çok Kullanışlı Polar Bere Boyunluk: Polar Loco ACTIVE Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!