Kapat

USB 3.0 Kart Okuyucu: Dark Connect Master CR301


Piyasa Fiyatı :
64,90 TL

% 31 İNDİRİM

Fiyat :
44,90 TL


Çoklu Kart Okuyucu: Dark Connect Master CR301 USB 3.0 bağlantı - Tak çalıştır yapı. LED gösterge ışığı. Windows ve MacOS isletim sistemi uyumlu.

Bitenekadarcılar Dark CR301 ile farklı varyasyonlarda tasarlanmış 48 farklı kartı USB3.0'ın yüksek hızlı bağlantısı sayesinde bilgisayarınızda, medya oynatıcınızda, tabletinizde ya da akıllı telefonunuzda kolayca kullanabilirsiniz.

SD / SDHC / MMC / miniSD / Micro SD / MS-MS PRO Duo / X-memory / M2 ve CF kart desteği bulunan CR301'in minik boyutları ve dahili mini kablosu sayesinde yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.


Dark Connect Master kart okuyucu Cihaz.TV'nin yaptığı zorlu okuma/yazma ve erişim süresi testlerinden sunduğu yüksek performans ve erişilebilirlik özellikleri sayesinde alnının akıyla çıkmış ve  9/10 tam puanı almayı başarmıştır.

USB 3.0 arayüzü eski USB 2.0 bağlantısından 10 kat daha büyük bant genişliğine sahiptir.

Günümüzün ultra hızlı flash kartlarına USB 2.0 arayüzünün maksimum 30MB/s aktarım hızı yetmemektedir.

USB 3.0 bağlantısına sahip Dark CR302 kart okuyucu ile MicroSDXC/SDXC (UHS-1) desteklenen kartlarda 90MB/s+ okuma hızlarını rahatlıkla görebilirsiniz.

SDHC kartlar yerini ultra hızlı ve ultra yüksek kapasiteli SDXC kartlara bırakmaktadır.

SDXC kartların kapasitesi 64GB'dan başlayıp 2TB'a kadar ulaşabilmektedir.

Dark CR302 USB3.0 kart okuyucu, SDXC kartların tüm boyutlarını bugün ve gelecekte USB 3.0 yüksek hızıyla destekleyecektir.

Dark Connect Master CR301 günümüzde telefon, tablet, PDA'larda sıkça kullanılan MicroSD ve Sony M2 micro boyuttaki hafıza kartlarını adaptörsüz bir şekilde doğrudan destekler.

SD, SDHC ve yeni nesil SDXC başta olmak üzere güncel 48 farklı hafıza kartını desteklenmektedir.

Memorystick'in MS Pro, MS Pro Duo, Magic Gate, Extreme, Ultra versiyonlarına tek bir yuvadan erişebilirsiniz.

xD, MMC ve CF kartlar da bu geniş format desteğine dahildir.

Dark CR301 USB3.0 kart okuyucu; günümüzün en hızlı MicroSD / SD hafıza kartları olan Team Xtreem, Samsung Pro +, Sandisk Extreme vb. gibi kartların 90MB/s + yüksek okuma/yazma hızlarını destekler.

Bu sayede hafıza kartınız içindeki çok yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, 4K+ video kayıtları, filmler, diziler vb. gibi dosyalarınızı USB3.0 hızında bilgisayarınıza aktarabileceksiniz.

Dark Connect Master CR301 kart okuyucu yeni nesil USB3.0 bağlantının yanı sıra USB2.0 bağlantı yuvası ile de tam uyumludur.

Önemli: Dark Connect Master CR301 kart okuyucuyu USB2.0 portundan bağladığınız takdirde veri aktarım hızınızın USB2.0 bağlantının sunduğu maks. 35 MB/s Okuma/Yazma ile sınırlı kalacağını unutmayınız.

Kablosu hali hazırda yanında bulunan tasarımı sayesinde Dark CR301, kablo taşıma ya da arama derdini ortadan kaldıran tasarımıyla fark yaratır.

Kart okuyucunun arka kısmında bir kilit mekanizması da bulunduran tasarımı sayesinde kablosu dolaşmaz.

Dark CR301 kart okuyucu beyaz renkli nubuk stili görünümü ve yumuşak hatlarıyla şık bir tasarımına sahiptir. Kibrit kutusundan az büyük boyutları sayesinde Dark Connect Master CR301'i sürekli cebinizde, çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Çoklu Kart Okuyucu: Dark Connect Master CR301" gönderilecektir. kart okuyucu çoklu kart okuyucu multi kart okuyucu destekli kart okuyucu dark connect master kart okuyucu usb 3.0 kart okuyucu


USB 3.0 Kart Okuyucu: Dark Connect Master CR301 Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!