Kapat

Coolgear Yiyecek Saklama Kabı (Kokusuz-Soğuk ve Taze Tutucu)


Piyasa Fiyatı :
18,90 TL

% 32 İNDİRİM

Fiyat :
12,90 TL


Coolgear Yiyecek Saklama Kabı Yiyeceklerinizi Soğuk ve Taze Tutabileceksiniz Hem Sağlıklı Beslen Hem Yiyeceklerin Soğuk Kalsın

Bitenekadarcıların yiyeceklerini her zaman taze ve soğukluğunu koruyarak saklayabilsinler diye tam 5 farklı model ve seçenekte Coolgear  Yiyecek Saklama Kapları. 

Coolgear saklama kaplarına işlenen jel sistemi sayesinde yiyeceklerinizi uzun süre soğuk ve taze tutabilirsiniz.

Evde, Ofiste, Piknikte, okulda yiyeceklerinizi saklamak ve korumak için kolayca kullanılabilir.

Saklama kablarının içerisinde yer alan özel jel sayesinde içerisine koyacağınız yiyeceklerinizin tazeleğini uzun süre muhafaza edebilmektedir. 

Geniş iç hacmi ve kilitli beslenme kutusunu çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Çocuklarınızın beslenme çantasında, her yaştaki insanların iş hayatında, süt içeren ürünlerin tazelik ömrünü uzatmakta kullanabilirsiniz.

Soğuk Tutuculu Jel içerikli bu saklama kapları ile salatalarınız, yemekleriniz, çorbalarınız, süt, komposto gibi yiyecekleriniz her zaman taze, her zaman sağlıklı, her zaman hijyenik.

Yiyecek Sakalama Kutuları tamamen doğa dostu malzemelerden üretilmiştir (% 1000 geri dönüşümlü), yiyecekleriniz üzerinde herhangi bir koku bırakmaz. Bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir.

Coolgear Saklama Kabları sağlığa zararlı hiç bir madde barındırmaz, toksik madde içermez.

Jel Soğutuculu Saklama Kabı modellerinde yer alan özel soğuk jel buzlukta dondurduktan sonra saklama kabı içerisine aldığımız durumda içerisine koyacağınız besin soğukluğunu 6-8 saat arası koruyabilmektedir.

Coolgear  Yiyecek Saklama Kapları 5 Farklı Modelden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Coolgear ürünleri Türkiye başta olmak Dünya üzerinde 28 ülke de satılmaktadır. Tüm satışı yapıldığı ülkelerde gıda mevzuatına uygundur.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda sipariş aşamasında seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet " Coolgear Yiyecek Saklama Kabı "  gönderilecektir. kabı yiyecek saklama kabı coolgear yiyecek coolgear yiyecek saklama kabı


Model 1
Model 2
Model 4
Model 3
Model 5


Coolgear Yiyecek Saklama Kabı (Kokusuz-Soğuk ve Taze Tutucu) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
54 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay Model 2 tekrar gelecek mi?