Kapat

Couch Cozy Cup Holder - Koltuk Üstü Bardaklık

Satıcı: dnpazar

Piyasa Fiyatı :
64,74 TL

% 54 İNDİRİM

Fiyat :
29,98 TL


Faturalı Ürün

 

 

Couch Cozy Cup Holder - Koltuk Üstü Bardaklık

 
 
 
 
 

Couch Cozy Cup Holder ile koltukta yayılarak bir şeyler içerken dökülme riskiyle keyfiniz kaçmayacak. Koltuk Üstü Bardaklık, aparatı sayesinde koltuk minderlerinin arasında sabitlenerek dökülmelere karşı kalkan görevi görüyor.

Gerçekçi olalım, aramızdan kaç kişi laptop ını çalışma masasında kullanıyor?

 

Şöyle TV karşısına geçip bir yandan diziye ara sıra göz atarak kulak kabartmak öte yandan Facebook senin, Youtube benim gezinmek varken kim gider çalışma odasına?

 

Peki ya dikkatsiz bir anda kolunuz çarpar da o çay-kahve-kola-soda-bira tertemiz koltuklarınızın üzerine boca olursa! En iyi ihtimalle sizi ufak çaplı bir temizlik işi bekleyecek, en kötüsü koltuk yüzü değişmek.

Couch Cozy Cup Holder ile ne yardan geçeceksiniz ne serden. Gönlünüzce koltuğunuza yayılın. Canınız ne içmek istiyorsa bardağınıza doldurun. Koltuk Üstü Bardaklık ınızı koltuk minderlerinin arasına sıkıştırın, bardağınızı da içine yerleştirin, gelsin keyfiniz.

 

Couch Cozy Cup Holder, 2 si uzatma aparatı olmak üzere 3 parçadan oluşur. Koltuk Üstü Bardaklık ile koltukta - canınız ne istiyorsa - bal gibi de içilir.

 

En x Boy Ölçüsü: 5 x 15 cm; Üst Bardaklık Çapı: 8,5 cm; Üst Tabla: 17,5 cm 

 

 Couch Cozy Cup Holder - Koltuk Üstü Bardaklık Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!