Kapat

Cush’n Shade Portatif Güneşlik


Piyasa Fiyatı :
29,90 TL

% 33 İNDİRİM

Fiyat :
19,90 TL


Plajda, Havuzda Portatif Kullanım Güneşlenirken Rahat Rahat Kitap Okuyabileceksiniz Kurulumu Kolay

Yaz mevsimini karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde Bitenekadarcıların işine fazlasıyla yarayacak bir ürün.

Cush’n Shade Portatif Güneşlik...
 
Özel icat ödülüne sahip olan Cush’n Shade güneşlenmeyi hiç olmadığı kadar konforlu hale getiren eşsiz ve yeni bir güneşlenme aksesuarıdır.
 
Ayarlanabilir tentesi ile 50 UPF zararlı ışından yüzünüzü koruyarak okumayı ve güneşlenmeyi çok daha keyifli bir deneyim haline getirir.
 
Plajda, havuzda, evinizin bahçesinde, terasınızda ve güneşlenebilecek olduğunuz her yerde, yanınızda kolayca taşıyabilecek ve kurabilecek olduğunuz " Cush’n Shade", rahatsız olduğunuz güneş ışınlarından sizi koruyacak, boyun ve kafa bölgenizin rahatlığı sayesinde kolayca kitap, dergi ve gazete okuyabilmenizi sağlayacak, güzel bir uykuya dalmanıza yardımcı olacak mükemmel bir yapıya sahiptir. 
 
Rüzgara dayanıklı olan kementi ile tüm şezlonglara takılabilen ve ayrıca sadece 800 gr ağırlıkta olup portatif taşınabilir özelliği ile şezlongsuzda kullanılabilen Cush’n Shade tatilinizin vazgeçilmez aksesuarı olacaktır.
 
Ürün Faydaları:
 
Yastık ve güneşlik bir arada.
 
Hem baş kısmınızı rahat bir yastığa koyacak hem güneşin zararlı ve dik ışınlarından zarar görmeden konforu yaşayacaksınız.
 
Yüzünüzü ultraviole ışınlardan korumak için bir numaralı önlem.
 
Ultraviole ışınlardan korunmak için dışarıdaki önlemlerden daha fazlasına ihtiyaç duyacaksınız. Bunu da Cush'n Shade ile saglamanız mümkün.
 
Versatıl özelliği sayesinde butun şezlonglara ve plaj sandalyelerine uyumludur.
 
Artık güneşlenirken bişeyler okumak işkence olmaktan çıkacak. Cush’n Shade sayesinde bütün aktiviteleriniz artık daha rahat ve konforlu.
 
Cush’n Shade in birleştirilmesi kolaydır ve zaman almaz.
 
Alışılmışın dışında bir hafiflik ve taşınabilirlik sağlar.
 
Sadece 800 gram olması ve katlanabilir olması rahat taşınmasına büyük bır avantaj sağlar.
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Cush’n Shade Portatif Güneşlik gönderilecektir.


plaj gölgelik plaj gölgeliği gölgeliği plaj gölgeliği - cush’n shade cush’n shade cush n shade güneş ışınlarından korunma güneş altında kitap okuma şejlong gölgeliği kitap okuma gölgeliği


Cush’n Shade Portatif Güneşlik Yorumları Tüm Yorumlar (2)
149 sipariş | 113 yorum | Yorum Detay Her plaja gidişimde yanıma ilk aldığım şey :D
5 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Bu yaz plajda vazgeçilmezlerimdendi. Süper rahat ve konforlu bir şey. Hatta herkes merakla nereden aldığımı sordu. Arka boşluğuna ufak bir havlu atıyorsunuz, denize karşı kitabınızı büyük bir keyifle okuyorsunuz.Eğer almayı düşünüyorsanız hiç kaçırmayın derim.