Kapat

Dark Micro HDMI - HDMI Dönüştürücü (HDMI Dişi - Micro HDMI Erkek)

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 15 İNDİRİM

Fiyat :
16,90 TL


Micro HDMI çıkışlı cihazlarınızı HDMI girişli görüntü cihazlarınıza bağlamanızı sağlayacak Dark Micro HDMI - HDMI Dönüştürücü (HDMI Dişi - Micro HDMI Erkek).

Micro HDMI çıkışını HDMI bağlantıya sahip görüntü cihazı oynatıcılarına bağlamak için tasarlanmış Dark Micro HDMI - HDMI Dönüştürücü (HDMI Dişi - Micro HDMI Erkek).

Dark dönüştürücü sayesinde standart bir HDMI kabloyu Micro HDMI kabloya çevirip micro HDMI çıkışlı mobil cihazlarınızı HDMI girişli görüntü cihazınıza bağlayacaksınız.

HTC Amaze 4G, EVO 3D, Sensation 4G, Rezound, Samsung Galaxy S Pro, Galaxy R, Sony Xpreia S, Xperia Arc S, Motorola Droid 4, Droid Razr, LG Optimus 3D, Optimus 2X, Revolution, Blackberry Blade gibi akıllı telefonlar, Asus UX31, Samsung 900X1B, Acer S7 gibi Ultrabook'lar, Asus Tablet 810, Tablet 600, Acer Iconia, Motorola Xoom gibi tabletler, Sony Cybershot RX100, HDR-GW77V gibi kameralar ile birlikte kullanarak TV bağlantısına sahip olabilirsiniz.

Standartlara uygun olarak üretilen Micro HDMI dönüştürücü standart HDMI kablonuzu standart Micro-HDMI cihazlarınızla kullanabilirsiniz.

Dark HDMI - Micro HDMI dönüştürücü, HDMI A tip dişi girişe, Micro HDMI D tip erkek çıkışa sahiptir.

Tüm A Tip HDMI kablolar D Tip HDMI bağlantılar ile %100 uyumludur.

Full HD 1080p görüntü, Deep Color 30, 36 ve 48 Bit RGB/ YUV, xvYCC renk desteği ve PCM, Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Plus, True HD, ve DTS-HD ses sinyallerini kusursuz aktarabilirsiniz.

Dark Micro HDMI dönüştürücü az yer kaplaması ve kolayca taşınabilmesi için ultra kompakt boyutlara sahiptir.

Görüntü ve ses aktarımı sırasında oluşan görüntü kaybının minimuma düşmesi için Dark micro HDMI dönüştürücü altın kaplamalı yüksek iletkenlik gösteren uçlara sahiptir.

HDMI dönüştürücünün dış yüzeyi kaliteli, sağlam plastik kaplamadan oluşmaktadır. Dış darbelere dayanıklı yapısı ile yıllarca kullanabilirsiniz.

HDMI Dönüştürücü Özellikleri:

  • Telefon, Tablet veya Ultrabook'ları TV'ye Bağlamak İçin Kablo Arama Derdine Son!
  • Marka Bağımsız Tüm Micro HDMI Çıkışlar ile Uyumlu
  • HDMI Type A Giriş ve Type D Çıkış 
  • HDMI ile En İyi Görüntü ve Ses Aktarımı 
  • Kompakt Boyutlar Daima Yanınızda 
  • Dayanıklı ABS Dış Kaplama 
  • Altın Kaplama ile Yüksek İletkenlik 

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Dark Micro HDMI - HDMI Dönüştürücü (HDMI Dişi - Micro HDMI Erkek) " gönderilecektir.altın kaplama hdmı hdmı dönüştürücü micro hdmı-hdmı dönüştürücü


Dark Micro HDMI - HDMI Dönüştürücü (HDMI Dişi - Micro HDMI Erkek) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!