Kapat

Damacana Kullanım Çözümleri


Fiyat :
4,90 TL


Taşı-Doldur-İliştir-Kapat Tek fiyata 4 Ürün birden!

Bitenekadarcıların belkide en sık kullandıkları ve en ağır "Ev Eşyası" olan Damacanalarla daha rahat baş etmenin zamanı geldi!

Kolayca taşımak, dilediğinizde ağzını kapatmak, dilediğinizde bir sürahi gibi rahatça su alabilmek, dilediğinizde kolayca yanına bardak iliştiribilmek için düşünülmüş birbirinden işlevsel 4 farklı ürün.

Tek fiyata 4 Ürün birden!

 
Ürün İçerisinde:
Huni 1 Adet
Damacana Bardaklığı 1 Adet
Yaylı Kapak 1 Adet
Tutaç 1 Adet

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya 7 Aralık 2009 Pazartesi günü verilecektir.


AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.Damacana Kullanım Çözümleri Yorumları Tüm Yorumlar (4)
Mükemmel (1)
50 %
Çok İyi (1)
50 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
39 sipariş | 56 yorum | Yorum Detay ++
14 sipariş | 14 yorum | Yorum Detay çok kullanışlı her parçanın işlevi var
7 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay 5. resim sadece 5.ci resimdeki için bile alınır. çok bilgisayar kullandığımdan olsa gerek, ne zaman damacana kaldırsam boynum tutuluyor bu urun ile cok daha rahat ve dengeli taşıyacağımdan kesinlikle çok faydası olacağına inanıyorum.
13 sipariş | 27 yorum | Yorum Detay taşıma aparatı damacana getirenlerde hep görüp de istemiştim. takınca sanki hafifliyor yükünüz. kısmet bugüneymiş. diğerlerini ise hiç duymamıştım ama işe yarayacaklar görünüyor.