Kapat

Dark 11Pin MHL - HDMI Kablo (Note 3, Note 2, S5, S4, S3)

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
42,90 TL

% 19 İNDİRİM

Fiyat :
34,90 TL


Telefonunuz ile TV'niz arasındaki bağlantıyı tek adımda ayrı bir görüntü kablosu kullanmadan yapabilmeniniz için tasarlanmış Dark 11Pin MHL - HDMI Kablo (Note 3, Note 2, S5, S4, S3).

Micro USB çıkışı üzerinden TV veya projeksiyona HDMI ile bağlantı yapmanızı sağlayacak Dark 11Pin MHL - HDMI Kablo (Note 3, Note 2, S5, S4, S3).

Dark MHL kablo; Samsung Galaxy Note 3, Note 2, S5, S4, S3'ü desteklemektedir.

Telefonunuzu HDTV'nize bağladığınızda TV'niz Smart TV'ye dönüşür ve bu sayede TV'nizde film izleyebilir, fotoğraflara bakabilir, oyun oynayabilir veya internette gezinebilirsiniz.

Dark MHL kablo 1080P görüntü çıkışı destekleyen Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 / S5 ile tam uyumludur. Note 3 ve S4 / S5 ile Full HD TV / Projeksiyonda kendi çektiğiniz videoları oynatmanızın yanı sıra telefonunuzu bir MKV oynatıcı gibi kullanarak 1080p videoları tam ekran oynatmanız da mümkün. Ayrıca fotoğraflarınıza daha büyük ekranda bakmanın keyfini HDMI - MHL kablo ile yakalayacaksınız.

MHL kablo, HDMI kablo bağlantısı için standart boyutlarda HDMI çıkışa sahiptir.

MHL kabloyu telefonunuza bağlayın, gerekli gücü sağlayabilmesi için USB kablosunu TV' nizin USB portuna bağlayın ve HDMI kablo kullanarak TV bağlantınızı yapın. Görüntü otomatik olarak TV'nize aktarılacaktır.

Kablolu yapısı sayesinde telefonuz ile yaptığınız bağlantı esneklik kazanır ve bu sayede telefonunuzu bir fare gibi elinizde tutarak ekranına dokunmanız kolaylaşır, TV'deki hakimiyetiniz artar.

Full HD 1080p görüntü, Deep Color 30, 36 ve 48 Bit RGB/ YUV, xvYCC renk desteği ve PCM, Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Plus, True HD, ve DTS-HD ses sinyallerini kusursuz aktarabilirsiniz.

MHL - HDMI Kablo Özellikleri:

  • Galaxy Note 3 / Note 2 / S5 / S4 / S3 ile TV'e HD Bağlanın!
  • HDMI ve Güç Bağlantısı
  • Galaxy Note3 ve S4 / S5 ile 1080P Deneyimi
  • HDMI ile En İyi Görüntü ve Ses Aktarımı 
  • Galaxy Tab 3 ile Tam Uyumlu
  • Esnek Tasarım

MHL - HDMI Kablo Ölçüsü:

  • Uzunluk: 1.8 metre

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Dark 11Pin MHL - HDMI Kablo (Note 3, Note 2, S5, S4, S3) " gönderilecektir.hdmı kablo mhl hdmı kablo mhl kablo 11 pin mhl-hdmı kablo


Dark 11Pin MHL - HDMI Kablo (Note 3, Note 2, S5, S4, S3) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!