Kapat

Dark 150Mbit 802.11n WiFi Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı (Adaptörsüz Tasarım)


Piyasa Fiyatı :
89,90 TL

% 20 İNDİRİM

Fiyat :
71,90 TL


Kablolu modeminizi kablosuz olarak kullanmanızı sağlayacak ve en hızlı veri kullanımı için tasarlanmış Dark 150Mbit 802.11n WiFi Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı (Adaptörsüz Tasarım).

Evde veya ofislerinizde internete erişilemeyen noktaların kalmaması için üretilmiş Dark 150Mbit 802.11n WiFi Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı (Adaptörsüz Tasarım).

Güçlü antenleri ile birlikte doğrudan fişe takılarak kullanılan kablosuz kapsama alanı arttırıcı adaptörsüz yapısı ve kolay kurulumu ile modem veya routerdan aldığı sinyali tekrarlayarak internetinizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

Wifi Alan Arttırıcı 5 ana erişim modu ile kablolu-kablosuz internet bağlantısına erişmeniz için Türkçe arayüzlü olarak tasarlanmıştır.

Erişim noktası, tekrarlayıcı ve istemci modları ile tüm bağlantı modellerine uygun bağlantınızı yapılandırabilir, 150 Mbps hızında yüksek hızlı Wireless-N internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Kablolu modeminizi kablosuz olarak kullanmanızı sağlayacak kapsama alanı arttırıcı ağ hızınızı 150 Mbit 'e kadar çıkarmanızı sağlar ve her yerde yüksek çekim kalitesine ulaşmanızı sağlar.

Modeminiz ile WRN150 arasında kablolu bağlantınızı yapın. WRN150'nin erişim noktası modunu aktif hale getirebilir ve yeni kablosuz ağınızın şifresini girebilirsiniz.

150 Mbit kapsama alanı arttırıcı modeminizin kapsama alanını genişletebilirsiniz veya size daha uzak mesafelerde kablosuz bağlantı keyifini yaşatabilirsiniz.

Dark WRN150 internet sinyalini kablosuz veya kablolu her marka modemden alarak daha uzak mesafeye taşıma kabiliyetine sahiptir.

Kapsama alanı arttırıcıyı fişe takın ve kablolu-kablosuz olarak ilk bağlantınızı yapın. Bilgisayarınızda kullandığınız tarayıcı yardımı ile http://192.168.2.1 adresine bağlanın. Gerekli şifreyi girin ve bağlantınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Online oyun oynarken veya film izlerken takılma, atlama gibi sorun yaşamamanız için tasarlanmış, ağ üzerinden HD film akışı yapabilmeniz ve büyük boyutlu dosyaları hızlı aktarabilmeniz için WRN150 802.11n kablosuz ağ teknolojisi kullanılmıştır.

Özel tasarımı sayesinde doğrudan elektrik prizine takarak kullanabilirsiniz. Dark WRN150 ile adaptör, kablo derdi olmadan interneti kablosuz olarak uzağa şık bir şekilde iletebileceksiniz.

Ön panelde yer alan üç durum gösterge LED'i ile güç, kablosuz bağlantı durumu ve LAN durumunu izleyebilirsiniz.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Dark 150Mbit 802.11n WiFi Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı (Adaptörsüz Tasarım) " gönderilecektir.kablosuz kapsama alanı arttırıcı 150 mbit wifi


Dark 150Mbit 802.11n WiFi Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı (Adaptörsüz Tasarım) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!