Kapat

Dark 4 Port Hub: Açma/Kapama Butonlu USB Çoğaltıcı

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
28,90 TL

% 28 İNDİRİM

Fiyat :
20,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
75,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
75 TL ve üzeri

Dark 4 Port Hub: Açma/Kapama Butonlu USB Çoğaltıcı 4 Ayrı Cihaza İstediğiniz Zaman USB Bağlantı Sağlamanın Yolu Açma/Kapama Butonu ile Tak/Çıkar Derdine Son!

Şık tasarımlı ve uygun fiyatlı ürünleri ile kullanıcılarının gönlünü fetheden Dark, ConnectMaster U41 Açma/Kapama Butonlu 4 Port USB 2.0 Hub ile klavye, mouse, usb bellek gibi harici güç ihtiyacı duymadığınız cihazlarınızın birarada kullanımı için tasarlandı.

Tak&çalıştır yapısı ile size ultra esneklik sunan Dark U41 sahip olduğu açma/kapama butonu sayesinde kullanım sonrası enerji harcamaması için kablo çekme devrini bitiriyor.

Geniş aralıklı çıkışları sayesinde kalın kablolu USB cihazlar ve  geniş yapılı USB bellekler ile tam uyumludur.Dark Connect Master U41, diğer usb çoklayıcılarda pek bulunmayan, çoklayıcının üst kısmına konumlandırılmış açma/kapama butonu sayesinde yalnızca ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanabilmenize imkan sağlar.

Çoklayıcıya bağladığınız cihazlar ile bilgisayarınız arasındaki bağlantıyı kesmek için kabloyu çekmek yerine açma/kapama düğmesini kullanabilirsiniz.

Açma/kapama butonunun yanına konumlandırılmış güçlü Mavi LED'i aracılığı ile çoklayıcınızın açık veya kapalı olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz.Dark USB2.0 4 port hub, kablosuz klavye-fare, fotoğraf makinesi, usb bellek, harici disk ve akıllı telefon gibi birçok bileşeni aynı anda bağlamanız için 4 port hub desteğine sahiptir.

Dark U41'de kablosu kalın harici diskler ve geniş USB belleklerinizin kullanımında maksimum ergonomi için ön USB portu da unutulmamıştır.

50cm kablo uzunluğuna sahip Dark U41, size masaüstü ve notebook kullanımında ultra ergonomi sunuyor.

Artık kasanızın arkasındaki USB portlarına erişmek zorunda kalmadan 4 port USB desteğinin keyfine varacaksınız.


Ultrabooklar ince ve hafif yapılarıyla bize taşıma kolaylığı sağlarken bağlantı portlarının azlığı nedeniyle bazen ihtiyaç duyduğumuz donanımları aynı anda çalıştırmamıza izin vermemektedir.

Özellikle ofis ortamında klavye, fare, yazıcı kullananlar için ultrabook ve dizüstü bilgisayarların USB çıkış sayısı yeterli gelmemektedir.

Taşınabilir disk, USB bellek gibi ekstra bir ürün daha kullandığınızda kablo tak-çıkar yapmak zorunda kalırsınız. Dark Connect Master U41, 4 USB portu ile USB cihazlarda yaşadığınız tüm sorunların çözümü olacaktır.usb hub çoklayıcı usb çoklayıcı 4 port usb çoklayıcı çoklu usb hub


Dark 4 Port Hub: Açma/Kapama Butonlu USB Çoğaltıcı Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!