Kapat

İki Yönlü HDMI Switch: Dark 4K Sinyal Seçici

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
139,90 TL

% 29 İNDİRİM

Fiyat :
99,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
Kargo Bedava

İki Yönlü HDMI Switch: Dark 4K Sinyal Seçici Dark HDMI Switch ile HDMI Sinyaline Hükmedin!

Dark HDMI Switch ile taşınabilir bilgisayar, medya oynatıcı, AndroidBOX, tablet, akıllı cep telefonu, oyun konsolu gibi HDMI çıkışa sahip cihazlarınızdan gelen sinyali, HDMI girişe sahip projeksiyon, televizyon, müzik seti gibi cihazlarınızdan istediğinize gönderebileceksiniz.

Ayrıca HDMI Switch ile iki ayrı görüntü kaynağından gelen sinyalden istediğiniz bir tanesini tek monitörde de izleyebilirsiniz. Adaptör gerektirmeyen tasarımı ile 4K medya oynatımı, 7.1 ses sinyali çoklama gibi uygulamalarda güvenle kullanabilirsiniz.


Dark HDMI Switch ile görüntü kaynağınızdan gelen sinyali istediğiniz bir monitöre aktarabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken HDMI kablo bağlantısını gerçekleştirdikten sonra HDMI Switch üzerindeki buton aracılığı ile görüntü vermesini istediğiniz monitörünüzü seçmek.

Farklı bir monitöre görüntü aktarmak için kablo tak-çıkar yapmayın, Dark HDMI Switch kullanın.


Dark HDMI Switch ile farklı görüntü kaynaklarından gelen sinyalden istediğinizi monitörünüze aktarabilirsiniz.

Monitörünüzde bir tane HDMI girişi olduğu için ikinci bir cihaz bağlayamıyor ve sürekli olarak kablo değiştirmek zorunda kalıyorsanız çözümü Dark'ta. Dark HDMI Switch üzerindeki buton yardımı ile monitörünüze gelen sinyali kendiniz seçebilir, farklı görüntü kaynakları arasında tek tuşla geçiş yapabilirsiniz.Dark HDMI Switch, kompakt boyutları ile fazla yer işgal etmez. Sert plastik dış gövdesi ile darbelere karşı koruma sağlayarak uzun yıllar size hizmet eder.hdmi switch iki yönlü hdmi switch dark 4k sinyal seçici


İki Yönlü HDMI Switch: Dark 4K Sinyal Seçici Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!