Kapat

Dark 9H Tempered Çizilmez Ekran Koruyucu (LG-Samsung-iPhone)


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 35 İNDİRİM

Fiyat :
12,90 TL


Dark 9H Tempered Çizilmez Ekran Koruyucu (LG-Samsung-iPhone) Akıllı telefonlarınız güçlendirilmiş cam koruması altında Suya, darbelere, çizilmelere karşı maksimum dayanıklı

Dark; akıllı telefonlarınızın ekranını, güçlendirilmiş cam koruması altına almak ve dokunma hassasiyetinden en küçük ödün vermeden kullanmak için Tempered Glass Ekran Koruyucuyu sunar.

Özel geliştirilmiş ince yapısı sayesinde plastik veya silikon yapılı filmlere göre telefonlarınıza çok daha pratik ve hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Dark Güçlendirilmiş Cam koruma ile ekranda hava kabarcıkları veya toz, kir gibi etkilerden uzak mükemmel bir deneyimine hazır olun!

Silikon yapılı ekran filmleri telefonlarınızı çizilmelere karşı koruyamaz.

Standart ekran filmi her çizildiğinde en güzel görünümü elde etmek için yenisiyle değiştirmeniz gereklidir.

Gerçek camdan yaklaşık 0.4 mm inceliğinde üretilmiş Dark güçlendirilmiş cam ekran koruması telefon ekranını her türlü yüzeysel ve derin çiziklerden maksimum şekilde koruyacaktır.

Tempered Çizilmez Ekran Koruyucu telefonunzu suya karşı korumak için hidrofobik (suyu iten) özel dış kaplamaya sahiptir.

Bu sayede telefon ekranı; sıvı dökülmesi, yağmur, çamur gibi dış etkilerden kolayca korunacak ve her zaman temiz, pürüzsüz bir görünüme sahip olacaktır.

Çizilmez Ekran Koruyucu Modelleri:

  • iPhone 6 / 6S
  • iPhone 6 Plus / 6S Plus
  • Samsung S6 
  • Samsung S6 Edge
  • LG G3 
  • LG G4 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet "Dark 9H Tempered Çizilmez Ekran Koruyucu" gönderilecektir.



temperli ekran koruyucu kırılmaz cam ekran koruyucu cam ekran koruyucu dark 9h tempered


Samsung S6 Edge Uyumlu
Samsung S6 Uyumlu
LG G4 Uyumlu
LG G3 Uyumlu
iPhone 6 Plus / 6S Plus Uyumlu
iPhone 6 / 6S Uyumlu


Dark 9H Tempered Çizilmez Ekran Koruyucu (LG-Samsung-iPhone) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!