Kapat

Dark Altın Uçlu HDMI Kablo (1 Metre)


Fiyat :
9,90 TL


Dark Altın Uçlu HDMI Kablo (1 Metre) HDMI Bağlantılarınız İçin En Uygun Çözüm Oyun Konsolları, Ev Sinema Sistemleri, Media Oynatıcılar ile Tam Uyumlu

24 ayar altın kaplama uçları, saf bakır kablo yapısı ve 1 m uzunluğu ile HDMI üzerinden çok yüksek kaliteli görüntü ve ses aktarımını Dark mümkün kılıyor.

Dark HDMI kablo ile HDMI çıkışı bulunan monitör, LCD veya plazmanızdan yüksek kaliteli ses ve görüntü alabileceksiniz.

1080p çözünürlükte film izlemenin, oyun oynamanın zevkini Dark HDMI kablo ile gerçeğe dönüştürün.


Dark HDMI kablo 10.2Gbps hızlara varan veri transferi mümkün kılabilmek için yüksek kaliteli, oksijensiz saf bakır malzemeden üretilmiştir.

Dark HDMI kablo ile Full HD Blu-Ray filmlerinizi yüksek görüntü ve ses iletimi ile izleyebilir, konsollarda oyun oynamanın zevkini katlayabilirsiniz.

Dark HDMI kablo sunduğu 340MHz bant genişliği ile DTS-HD, True HD gibi yüksek ses standartlarında veri aktarımı, 1080p çözünürlükte video aktarımını mümkün kılıyor.

Aynı anda tek kablo üzerinden ses ve görüntü aktarımına imkan tanıyan HDMI standardı oyun konsolları, ev sinema sistemleri ve Dark Media Mania gibi yeni nesil FullHD medya oynatım merkezlerinin vazgeçilmez bağlantı arabirimidir.

1.3c sertifikasına sahip Dark HDMI kabloyu gönül rahatlığı ile pek çok platformda kullanabilirsiniz.
Dark 1.3c sertifikasına sahiptir. Yüksek kaliteli görüntü ve kayıpsız ses aktarımı sağlar. Full HD 1080p görüntü sinyalini ve PCM, Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Plus, True HD  ve DTS-HD ses sinyallerini kusursuz aktarır. Deep Color 30, 36 ve 48 Bit RGB/ YUV, xvYCC renk desteği sunar.

Dark HDMI kablonun dış etkenlere karşı üst yüzeyinin dayanıklılığı yüksek yoğunluklu PVC kaplama ile sağlanmıştır. Kırılmalara ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

Dark HDMI 1.3c kablonuzu Dark HDMI çoğaltıcı ile kullanarak 4 farklı HDMI cihazını aynı ekrana bağlayabilirsiniz.

HDMI Kablo Özellikler:

  • Yüksek Hızlı 1080p sinyal aktarımı
  • 24p Altın Kaplama bağlantı uçları
  • 10.2 Gbps maks. veri transfer hızı
  • Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audiotm  format desteği


hdmı kablo altın uçlu hdmi kablo 1 metre altın uçlu hdmi kablo


Dark Altın Uçlu HDMI Kablo (1 Metre) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!