Kapat

Uzaktan Kumandalı HDMI Switch: Dark Full HD 5 Giriş 1 Çıkışlı Seçici

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
209,90 TL

% 24 İNDİRİM

Fiyat :
159,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
Kargo Bedava

Uzaktan Kumandalı HDMI Switch: Dark Full HD 5 Giriş 1 Çıkışlı Seçici 5 farklı HDMI Çıkışlı Cihazı Tek HDMI Üzerinden TV'nize Bağlayın. HDMI 1.3c ile En İyi Görüntü ve Ses Aktarımı.

Dark, TV'nizin HDMI çıkışlarını kolayca arttırabilmeniz ve birden çok HDMI cihazı tek bir kablo ile TV'ye bağlamanız için HDMI seçiciyi geliştirdi. 

Full HD 1080p görüntü ve 7.1 kanal sesi kolayca aktarmanıza olanak sağlayan HDMI 1.3c desteği ile 5 farklı cihazı tek noktadan bağlayabilecek, kablo tak çıkar derdinden kurtulacaksınız.


5 farklı HDMI cihazı tek noktaya toplayabileceğiniz Dark HDMI Switch'in uzaktan kumandası sayesinde uydu alıcı, laptop, PC, Blu-Ray, medya oynatıcı, oyun konsolu gibi HDMI kaynakları arasında geçişi oturduğunuz yerden yapabileceksiniz.

 

Arayüz gerektirmeyen yapısı ve uzaktan kumandası ile görüntülemek istediğiniz kaynağı seçmek çok kolay! Üstelik kablolu uzaktan kumanda sensörü sayesinde cihazınızı gizleyebilirsiniz, kumanda alıcısını görünen farklı bir noktaya konumlandırabilirsiniz. 

Dark, özel tasarımı sayesinde HDMI sinyalini güçlendirerek yüksek kaliteli görüntü ve kayıpsız ses aktarımı sağlar. Full HD 1080p görüntü, Deep Color 30, 36 ve 48 Bit RGB/ YUV, xvYCC renk desteği ve PCM, Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Plus, True HD  ve DTS-HD ses sinyallerini kusursuz aktarır.

Dark HDMI Switch 10.2 Gbps bant genişliğine sahiptir. 

Sunduğu ultra yüksek bant genişliği ile oyun konsolu ve maksimum görüntü kalitesi için idealdir. Üstelik HDCP desteği sayesinde şifrelenmiş içerik ve Blu-Ray film oynatımı sorunsuzdur.


1080p Full HD çözünürlük desteğinin yanı sıra LCD monitörlerle kullanım için 1920x1200 çözünürlük desteği de Dark HDMI Switch'de bulunmaktadır.

Ön panelde yer alan LED göstergeler sayesinde giriş sinyalini ve seçili çıkış kanalını takip edebilirsiniz. Ayrı bir güç durum LED'i de ön panelde bulunmaktadır.

Dark HDMI seçicinin göstereceği kaynağı ön panel üzerindeki seçim tuşu ile de yapabilirsiniz.

Dark seçiciyi ağ desteksiz olarak HDMI 1.4 çıkışına sahip cihazlar ile de kullanabilirsiniz. HDMI 1.4 uyumluluğu sayesinde 3D video oynatımı yapan cihazlarınız ile 3D sinyal alan oynatıcılarınız arasındaki bağlantıyı yapmakta kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

 • HDMI Giriş : 5 x v1.3c
 • HDMI Çıkış: 1 x v1.3c
 • Bant Genişliği: 10.2Gbps
 • HDCP Desteği: Var
 • Uzaktan Kumanda: Var
 • LED Gösterge : Güç, Giriş ve Çıkış
 • Güç : DC 5V

Kutu İçeriği:

 • Dark HDMI Switch
 • Uzaktan kumanda
 • AC adaptör
 • Türkçe kullanım kılavuzu


hdmi switch uzaktan kumandalı hdmi switch dark full hd switch


Uzaktan Kumandalı HDMI Switch: Dark Full HD 5 Giriş 1 Çıkışlı Seçici Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!