Kapat

Dark Hareket Sensörlü Air Mouse ve Klavye: Nano Sensörlü (Android + Windows)


Piyasa Fiyatı :
82,90 TL

% 16 İNDİRİM

Fiyat :
69,90 TL


Dark Hareket Sensörlü Air Mouse ve Qwerty Klavye Nano Sensörlü Kablosuz Özgürlük Avuçlarınızda Oyun Konsollarının Tamamlayıcısı Androide Özel Fonksiyon Tuşları Nano Sensör ile Tak-Unut Kullanım

Bitenekadarcılar; android tablet, android tv box, oyun konsolu veya salon bilgisayarlarınızda kablosuz özgürlüğü yakalamanız için benzersiz bir ürün olan Dark Hareket Sensörlü Air Mouse ve Qwerty Klavye.

2.4GHz kablosuz bandında çalışan, Dark Hareket Sensörlü Hava Faresi ile imleci avucunuzdan kontrol edecek; 75 Tuşlu Qwerty Klavye ile web'de gezinirken ve yazı yazarken çok rahat edeceksiniz. 

Dark Kablosuz Klavye ve Hava Faresini USB girişe sahip fare desteği bulunan tüm platformlarda kullanabilirsiniz.

Windows, MacOs, Android işletim sistemi kullanan bilgisayarlar ve oyun konsollarında kullanım için uygundur.

Tam tuşlu klavyesi ile internette gezinirken, yazı yazarken rahat edecek, ortadaki tuşa çift tıklayarak aktive edeceğiniz hareket sensörlü air mouse özelliği ile yukarı, aşağı veya sağa, sola oynatarak ekranda istediğiniz yere tıklayabileceksiniz. 

Kumandayı elinizde tuttuğunuzda kolay fare kullanımı için aktivasyon, sol ve sağ fare butonları ortaya konumlandırılmıştır.

Yan çevirdiğinizde ise iki elinizde tutarak tam takım klavyesi ile maillerinizi yanıtlayabiliriz, sosyal ağ statünüzü güncelleyebilir veya yön tuşları ile oyun oynayabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Kablosuz klavyede yer alan fonksiyon tuşları farklı Android sürümleri veya farklı cihazlardaki uygulama sürümlerinde değişiklik gösterebilir. Örneğin; Android 2.3 versiyonunda geri olarak çalışan sağ fare tuşu Android 4.0'da fare tıklamasına dönüşmüştür. Bunun gibi ses, multimedya, ana menü gibi fonksiyon tuşları üzerinde işaretli olandan farklı bir fonkisyona denk gelebilir veya çalışmayabilir.

PS3 ve XBOX'da Dark AirMouse ve QWERTY Klavye ile kablosuz olarak klavye ve fare kullanımına kavuşacaksınız. Konsolunuzla internette gezinirken, mesajlaşırken rahat edeceksiniz.

Dark Air Klavye ve Farenin 2.4Ghz kablosuz frekansında çalışan alıcısı nano boyutlardadır ve yüksek performanslı kablosuz aktarım sistemine sahiptir.

Küçük boyutları ile bağladığınız cihazda estetik durur, kolay taşınır. Alıcıyı cihazınızın girişine takacak ve unutacaksınız.

Dark Kablosuz Klavye ve Mouse ortaya yerleştirilmiş pil haznesi sayesinde dengeli bir kullanım sunar. Ergonomik yapısıyla uzun kullanımda bileğinizi yormaz. 

Android 2.3 ve sonrası işletim sistemleri için ses açma, kapama, ana ekran, ileri-geri, ana ekran gibi kısayol tuşları ile tablet ve akıllı tv kutusu ürünleri ile kullanım için idealdir. 

Dark Hareket Sensörlü Air Mouse ve Qwerty Klavye Özellikleri:

 • Klavye ve Mouse Destekleyen Tüm Cihazlar ile Uyumlu.
 • Bilek Hareketleri ile Mouse Kontrolü.
 • Konsollarda Mouse ve Klavye Kullanımı.
 • Android Tabletleri TV'ye Bağlayıp Air Mouse ile Oyun Oynama, Qwerty Klavye ile Yazı Yazma Özelliği.
 • Windows / Linux / Mac Bilgisayarlarınızı Uzaktan Yönetme.

Dark Hareket Sensörlü Air Mouse ve Qwerty Klavye Teknik Özellikleri:

 • Bağlantı Türü: USB, 2.4GHz aktarıcı ile kablosuz (10 Metre Çekim Alanı).
 • İşletim Sistemi Desteği: Windows 8/7/Vista/XP MCE, Mac OS, Android.
 • Uyumlu Sistemler: Media Center PC, Playstation 3, XBOX 360, HD Medya Oynatıcı, AndroidBOX ve Android Tabletler.
 • Tuş Sayısı: 75
 • Fare Özelliği: 2 Tuş / Hava Hareket Sensörlü.
 • Güç: 3 x AAA Kalem Pil.

NOT: Kullanıma başlamadan önce arka kapağını açarak her iki kutup başındaki devre kesiciyi çıkartınız.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Dark Hareket Sensörlü Air Mouse ve Qwerty Klavye" gönderilecektir. dark hareket sensörlü hava faresi ve qwerty klavye 75 tuşlu qwerty klavye dark kablosuz klavye ve hava faresi dark hareket sensörlü hava faresi dark airmouse ve qwerty klavye dark air klavye ve mouse


Dark Hareket Sensörlü Air Mouse ve Klavye: Nano Sensörlü (Android + Windows) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
10 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Kardeş smart TV perde calisirmi