Kapat

Dark HDMI Dişi/Dişi Sinyal Güçlendirici Adaptör

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
114,90 TL

% 19 İNDİRİM

Fiyat :
92,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
Kargo Bedava

HDMI kablolarınızı 40 metre mesafeye kadar aktarımını sağlayacak, hiçbir kurulum gerektirmeden tak çalıştır özelliği bulunan Dark HDMI Dişi/Dişi Sinyal Güçlendirici Adaptör.

HDMI kabloları daha uzak alana taşımak, HDMI kablo veya aparatların yönünü değiştirmek için tasarlanmış Dark HDMI Dişi/Dişi Sinyal Güçlendirici Adaptör.

Kablo yetişmediği için cihazların yerini değiştirmeyin. Çünkü artık Dark HDMI Sinyal Güçlendirici var !

Altın kaplamalı yüksek iletken yapıdaki uçları ile 1080p/UXGA sinyalleri 40 metre uzaklıktaki alana kadar uzağa taşımanıza imkan sağlamaktadır.

Sinyal güçlendirici tüm erkek uca sahip HDMI ürünler ile bir arada kullanılabilmektedir.

HDMI kabloların yetişmediği yerlerde ekstra kullanım kolaylığı sağlayan HDMI sinyal güçlendiricinin giriş portuna 25m ve çıkış portuna da 15m HDMI kablo takarak toplamda 40 metreye kadar HDMI sinyalinizi 1080p/UXGA kalitesinde görüntü ve ses aktarımı sağlayabilirsiniz.

Televizyonunuzun HDMI çıkışına bağlayacağınız HDMI kablonun diğer ucunada HDMI sinyal güçlendiriciyi takarak erkek ucu dişiye dönüştürerek cihazınızın esnek olarak konumunu gerçekleştirebilirsiniz.

HDMI sinyal arttırıcı, HDMI A-Tip giriş ve çıkışa sahiptir. Tüm A-Tip HDMI kablolar ve bağlantılar ile %100 olarak uyumludur.

Tak-çalıştır özelliği ile kurulum derdi yoktur.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Dark HDMI Dişi/Dişi Sinyal Güçlendirici Adaptör " gönderilecektir.HDMI sinyal güçlendirici HDMI sinyal arttırıcı hdmı sinyal güçlendirici adaptör


Dark HDMI Dişi/Dişi Sinyal Güçlendirici Adaptör Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!