Kapat

Dark HDMI Uzatma Kablosu (Full HD-1080P)

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
21,90 TL

% 27 İNDİRİM

Fiyat :
15,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
75,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
75 TL ve üzeri

Televizyon veya projeksiyon gibi cihazların HDMI bağlantı noktalarına bağlayabileceğiniz ve HDMI çıkışlarını 15 cm kadar uzatmanızı sağlayacak Dark HDMI Uzatma Kablosu (Full HD-1080P).

 Monitör, Projeksiyon,TV vb. görüntüleme cihazlarınızın HDMI çıkışlarının 15cm kadar uzatabilir ve dilediğiniz açıda konumlandırabilmenizi sağlayacak Dark HDMI Uzatma Kablosu (Full HD-1080P).

HDMI uzatma kablosu ile HDMI bağlantı noktaları TV'nizin ister arkasında ister yanında olsun, hiçbir zorlukla karşılaşmadan kolayca HDMI bağlantısını yapabileceksiniz.

Dark HDMI uzatma kablosu TV/Monitör/PC arkası kullanım için ulaşılması zor, dar alanlarda imdadınıza koşacak şekilde tasarlanmıştır.

Televizyonunuzun HDMI çıkışına bağlayacağınız HDMI uzatma kablosu ile cihazınızı esnek olarak konumlandırabileceksiniz. Heryöne dönebilme kabiliyetine sahip Dark HDMI dönüştürücü ile HDMI kablo bağlantı problemi tarihe karışacak!

Dark HDMI uzatıcıyı yüksek malzeme kalitesi sayesinde ister HDMI 1.4, ister HDMI 1.3 kablo ve cihazlarla kullanabilirsiniz. HDMI 1.4 uyumluluğu sayesinde 3D video oynatımı yapan cihazlarınız ile 3D sinyal alan oynatıcılarınız arasındaki bağlantıyı yapmak da mümkündür.

Full HD 1080p görüntü, Deep Color 30, 36 ve 48 Bit RGB/ YUV, xvYCC renk desteği ile PCM, Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Plus, True HD, and DTS-HD ses sinyallerini kusursuz aktarır.

Dönüştürücünün dış yüzeyi kaliteli, sağlam plastik kaplamadan oluşmaktadır. Dış darbelere dayanıklı yapısı ile yıllarca kullanabilirsiniz.

Görüntü ve ses aktarımı sırasında oluşan görüntü kaybının minimuma düşmesi için Dark HDMI dönüştürücü altın kaplamalı yüksek iletkenlik gösteren uçlara sahiptir.

HDMI dönüştürücü A-Tip HDMI çıkış ucu olan cihazlarla test edilmiştir. Ek bir ayar yapmadan tak-çalıştır şeklinde kullanabilirsiniz.

HDMI Uzatma Kablosu Özellikleri:

  • Her Yöne Her Açıda Kullanım Esnekliği
  • 3D HDMI Ready
  • HDMI ile Üstün Ses Aktarımı
  • Dayanıklı ABS Dış Kaplama
  • Altın Kaplama ile Yüksek İletkenlik
  • Marka Bağımsız Tak Çalıştır Kullanım İmkanı

Kablo Ölçüsü:

  • 15 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Dark HDMI Uzatma Kablosu (Full HD-1080P) " gönderilecektir.hdmı dönüştürücü hdmı uzatma kablosu


Dark HDMI Uzatma Kablosu (Full HD-1080P) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!