Kapat

Dark HDMI - VGA ve Ses Aktif Dijital - Analog Dönüştürücüsü


Piyasa Fiyatı :
49,90 TL

% 30 İNDİRİM

Fiyat :
34,90 TL


HDMI cihazlarınızı VGA monitörlere bağlayabilmenizi sağlayan, aynı zamanda stereo ses kalitesine ulaşmak isteyenlerin kullanacağı Dark HDMI - VGA ve Ses Aktif Dijital - Analog Dönüştürücüsü.

HDMI çıkışlı tabletinizi, dizüstünüzü veya konsolunuzu VGA monitöre bağlayabileceğiniz Dark HDMI - VGA ve Ses Aktif Dijital - Analog Dönüştürücüsü.

Dark dijital-analog sinyal dönüştürücü ile HDMI çıkışa sahip oyun konsolları, medya oynatıcıları, tablet ya da kameraları VGA monitöre bağlayabilecek, harici hoparlörlere bağlayarak ses alabileceksiniz.

Bu sayede diğer dönüştürücü adaptörler gibi sadece görüntü değil ses çıkışlarına da sahip olabileceksiniz.

Dark HDMI - VGA+Ses dönüştürücü ile yüksek ses ve görüntü kalitesini VGA monitörlerinizde yaşayacaksınız!

Günümüzde yüksek çözünürlüğe sahip oyun konsolu, medya oynatıcı gibi cihazlarınızı VGA monitörünüze artık bağlayabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken HDMI' dan VGA+Ses dönüştürücüsünün HDMI ucunu cihazınıza, VGA ucunu da monitörünüzün VGA kablosuna takmak. Bu sayede görüntü elde ederken aynı zamanda Dark dönüştürücü üzerinde yer alan 3.5 mm çıkışına ses sisteminizi bağlayarak Stereo sese sahip olacaksınız.

NOT: Dark Dijital HDMI - Analog VGA ve Ses aktif dönüştürücüsü HDMI kaynağından aldığı sinyali, çözünürlüğünü değiştirmeden aynı çözünürlükte VGA sinyaline dönüştürür. VGA cihazınızdan görüntü alabilmek için HDMI kaynağınızın sinyal çıkışını VGA görüntü cihazınızın algılayacağı şekilde ayarlamanız gereklidir.

Standart 3.5 mm Stereo ses çıkışına sahip olan Dark dönüştürücüye doğrudan Stereo kulaklık veya hoparlör bağlayabilirsiniz. 

Dark dönüştürücü uzun yıllar kullanım için sağlam gövdeye sahiptir. HDMI bağlantı ucu kablolu olan Dark dönüştürücü elastik ve kompakt yapısı ile daima yanınızda olacak.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Dark HDMI - VGA ve Ses Aktif Dijital - Analog Dönüştürücüsü " gönderilecektir.vga dönüştürücü hdmı-vga dönüştürücü vga ve ses dönüştürücü sinyal dönüştürücü dijital-analog sinyal dönüştürücü yüksek ses ve kaliteli görüntü HDMI - VGA+Ses dönüştürücü stereo ses


Dark HDMI - VGA ve Ses Aktif Dijital - Analog Dönüştürücüsü Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!