Kapat

Dark Kulaklık Çoklayıcı: 3.5mm Stereo Erkek - 2 x 3.5mm Stereo Dişi Dönüştürücü Adaptör

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
14.90 TL

% 34 İNDİRİM

Fiyat :
9.90 TL


3.5 mm stereo ses çıkışına sahip cihazların ses çkışını çoklayan Dark Kulaklık Çoklayıcı: 3.5mm Stereo Erkek - 2 x 3.5mm Stereo Dişi Dönüştürücü Adaptör

Aynı anda ikinci bir cihazın da kulaklığını kullanabileceğiniz ve 3.5 mm Stereo ses çıkışına sahip cihazlarınızın ses  çıkışını çoklayan Dark Kulaklık Çoklayıcı: 3.5mm Stereo Erkek - 2 x 3.5mm Stereo Dişi Dönüştürücü Adaptör.

Dark 3.5mm Stereo çoklayıcı, 3.5mm Stereo ses çıkışına sahip cihazlarınızın hepsine uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Bir tarafı 3.5 mm erkek, diğer tarafı 2 x 3.5 mm dişi olan dönüştürücü ile aynı anda iki farklı kulaklığa, hoparlöre veya iki farklı ses aygıtına sinyal aktarabilirsiniz.

Dark 3.5mm Stereo çoklayıcının bir tarafı 3.5mm stereo erkek bağlantıya, diğer tarafı ise 2 x 3.5mm stereo dişi bağlantıya sahiptir. Dark 3.5mm stereo çoklayıcı ile cep Telefonu, tablet, bilgisayar gibi kaynaklardan stereo formatında sunulan ses sinyalini kolayca iki farklı kulaklıkta kullanabilir, arkadaşlarınızın müziğine ortak olabilirsiniz.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Dark Kulaklık Çoklayıcı: 3.5mm Stereo Erkek - 2 x 3.5mm Stereo Dişi Dönüştürücü Adaptör " gönderilecektir.çoklayıcı kulaklık çoklayıcı stereo çoklayıcı 3.5 mm stereo çoklayıcı


Dark Kulaklık Çoklayıcı: 3.5mm Stereo Erkek - 2 x 3.5mm Stereo Dişi Dönüştürücü Adaptör Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!