Kapat

Dark Micro USB Ethernet Ağ Adaptörü


Piyasa Fiyatı :
35,78 TL

% 30 İNDİRİM

Fiyat :
24,90 TL


Dark Micro USB Ethernet Ağ Adaptörü Micro USB Bağlantılı Cihazlar ile Uyumlu Windows ve Android ile Uyumlu Her Zaman Yanınızda Taşıyabileceğiniz Boyutlarda

Dark Micro USB Ethernet adaptörü RJ-45 üzerinden gelen ağ sinyalini Micro USB üzerinden kablolu ağ bağlantısına dönüştüren pratik bir adaptördür.

Yeni nesil akıllı telefon, tablet gibi ürünlerde Micro USB üzerinden kolayca ethernet portunu kullanmanızı sağlar.

Dark Micro USB - Ethernet adaptörü minik boyutlarıyla sürekli yanınızda!Standart kablolu ethernet girişine sahip Dark Micro USB - Ethernet adaptörü ile akıllı telefon, tablet gibi cihazlarınızda kablolu interneti kullanabileceksiniz.

Dark Micro USB Ethernet adaptörünün kurulumu oldukça kolaydır. Herhangi bir sürücüye gerek kalmadan tak-çalıştır prensibi ile internete kablolu bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Dark Micro USB Ethernet Adaptörü tablet ve telefonlarınızda kablolu interneti kullanmanın konforunu yaşayın.

Dark Micro USB Ethernet adaptörünü ve windows veya Android işletim sistemli mobil cihazınızın Micro USB portunu kullanarak kablolu internet bağlantısına sahip olun!

Not: Dark Micro USB Ethernet adaptörü, Micro USB portu bulunan Windows ve Android işletim sistemli cihazlar ile uyumludur. Ancak ürünü kullanabilmek için mobil cihazınızın ayarlar menüsünde 'Ethernet' menüsünün bulunması gerekmektedir.Dark Micro USB Ethernet adaptörünüzü, Dark Evo Smart Stick QC802 Android Mini Bilgisayar vb. gibi cihazlar ile tam uyumlu olarak kullanabilirsiniz.Güçlü ABS kaplanmış elastik kabloya sahip Dark Micro USB Ethernet adaptörü, dayanıklılığı ile vazgeçilmeziniz olacak.

Kompakt boyutlarıyla her tür çantaya ve bölmeye sığabilen Dark Micro USB Ethernet adaptörünüzü zarif dizaynı ve esnek kablosuyla daima yanınızda bulundurabilirsiniz. Avuç içine sığan Micro USB Ethernet adaptörünüzü her yere götürebilirsiniz.

Minimalist boyutları ve kompakt tasarıma sahip yapısıyla Dark Micro USB Ethernet adaptörü mobil cihazlarınızın yanına değer katacak şık beyaz tasarıma sahiptir.ağ adaptörü micro usb ağ adaptörü android uyumlu ağ adaptörü dark mcro usb 2.0


Dark Micro USB Ethernet Ağ Adaptörü Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!