Kapat

Dark Mini Display Port - DVI-D Dönüştürücü

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
39,90 TL

% 25 İNDİRİM

Fiyat :
29,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
75,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
75 TL ve üzeri

Mac veya profesyonel yüksek düzeyli ekran kartlarındaki Display port görüntü çıkışını DVI girişine sahip cihazlara bağlayarak kullanma imkanı sağlayan Dark Mini Display Port - DVI-D Dönüştürücü.

Mac bilgisayarlarda ve AMD 6850, ATI Fire Pro v9800 gibi üst düzey ekran kartlarında bulunan Display port görüntü çıkışını DVI girişine sahip monitör, LCD, projeksiyon gibi görüntüleme cihazlarında kullanabilmeniz için tasarlanmış Dark Mini Display Port - DVI-D Dönüştürücü.

Macbook, Macbook Air gibi notebook modellerinde kullandığı bağlantı arayüzü olan Mini Display Port çıkışlarını aktif olarak kullanabilen ve birden fazla monitör kullanımını olanağı sağlayan Mini Display Port-DVI-D dönüştürücü oldukça pratik bir yapı ve tasarıma sahiptir.

Macbook ile DVI-D çıkışa sahip cihazınıza bağlantıyı gerçekleştirebilir ve böylece çoklu monitör kullanımı ile daha etkili çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hiçbir yazılım veya kuruluma gerek kalmadan tak-çalıştır mantığı ile çalışmaktadır. DVI bağlantı kısmında bulunan vida bağlantısı ile kablo kısmını sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Özel bağlantı koruyucu kapak kısmı sayesinde kullanmadığınız zamanlarda dönüştürücünün bağlantısını koruyabilirsiniz.

NOT:  Bu dönüştürücü Dijital arayüzlüdür. Başka bir dönüştürücü eklenerek Analog (VGA) çıkış haline getirilemez. Üç veya daha fazla monitör kullanımı için Aktif dönüştürücü gerekmektedir.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Dark Mini Display Port - DVI-D Dönüştürücü " gönderilecektir.mini display port mini display port dvi dönüştürücü


Dark Mini Display Port - DVI-D Dönüştürücü Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!