Kapat

Dark Mini Display Port - HDMI Dönüştürücü

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
49,90 TL

% 24 İNDİRİM

Fiyat :
37,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
75,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
75 TL ve üzeri

Mini Display görüntü çıkışını HDMI girişine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz Dark Mini Display Port - HDMI Dönüştürücü.

Apple'ın Mac bilgisayarlarında ve AMD 6850, ATI FirePro v9800 gibi üst düzey ekran kartlarında bulunan mini Display port görüntü çıkışını HDMI girişe sahip LCD, Plazma, projeksiyon gibi görüntüleme cihazlarınızda uygun fiyata kullanabilmenin yolu Dark Mini Display Port - HDMI Dönüştürücü.

Tak-çalıştır yapısı ile kolay kullanım imkanı sağlarken çoklu monitör kullanmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Herhangi bir yazılıma gerek duymadan Mini Display Port-HDMI dönüştürücüsünü kullanabilirsiniz.

Apple, MacBook, MacBook Air gibi notebooklarında kullandığı bağlantı arayüzü olan Mini Display Port çıkışlarını aktif olarak kullanarak birden fazla monitör kullanımına geçebilirsiniz.

Dark Mini Display Port - HDMI Dönüştürücü, MacBook ile HDMI çıkışa sahip cihazınıza bağlantıyı gerçekleştirebilir bu sayede profesyonel çalışma ortamınızı çoklu monitör kullanımı ile daha etkili ve konforlu hale getirebilirsiniz.

Özel kapağı sayesinde kullanmadığınız zamanlarda dönüştürücünüzün bağlantısını koruyabilirsiniz.

NOT: Bu dönüştürücü Dijital arayüzlüdür. Başka bir dönüştürücü eklenerek Analog (VGA) çıkış haline getirilemez. Üç veya daha fazla monitör kullanımı için Aktif dönüştürücü gerekmektedir.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Dark Mini Display Port - HDMI Dönüştürücü " gönderilecektir.hdmı kablo mini display port mini display pot hdmı dönüştürücü hdmı dönüştürücü


Dark Mini Display Port - HDMI Dönüştürücü Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!