Kapat

Dark Mini Display Port - VGA Aktif Dönüştürücü

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
54,90 TL

% 15 İNDİRİM

Fiyat :
46,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
Kargo Bedava

Mini Display Port çıkışlı cihazlarınızda birden fazla monitörü aynı anda kullanmanızı sağlayacak Dark Mini Display Port - VGA Aktif Dönüştürücü.

Apple Mac bilgisayarlarda, üst düzey ekran kartlarında ve üst seviye cihazlarda bulunan Mini Display port görüntü çıkışını VGA girişe sahip LCD, Plazma, projeksiyon gibi görüntüleme cihazlarında kullanılabilmesi için tasarlanmış Dark Mini Display Port - VGA Aktif Dönüştürücü​.

2560×1600 çözünürlük ve 24 bit renk derinliğini destekleyen, tak-çalıştır özellikli bu aktif dönüştürücü ile çoklu monitör kullanmanın konforuna ulaşacaksınız.

Apple'ın MacBook, MacBook Air gibi notebooklarında bulunan Mini Display Port çıkışlarını aktif olarak kullanarak birden fazla monitör kullanımına geçebilirsiniz.

Mini Display Port - VGA Dönüştürücü, MacBook ile VGA çıkışa sahip cihazınıza bağlantıyı gerçekleştirebilir bu sayede profesyonel çalışma ortamınızı çoklu monitör kullanımı ile daha etkili ve konforlu hale getirebilirsiniz.

Sinyal çevrimi yapmayan pasif dönüştürücülerin aksine Dark Aktif mini display port - VGA dönüştürücü, üzerinde bulunan DAC çipi ile aktif çevrim yapar.

Apple Mac Pro (2010 Ortası Sonrası) bilgisayar sistemlerinde 3 ve üzeri monitöre görüntü verebilmek için Aktif mini Display port dönüştürücü gerekmektedir.

Nvidia GTX 560 veya ATI Radeon HD6870 gibi ekran kartları ile aynı anda 3 monitör bağlayabilmek için Mini Display Port'u kullanmanız gerekir.

VGA Dönüştürücü ile mini Display port çıkışına sahip ekran kartlarınızda çoklu monitör kullanımına hazırlanın.

AMD Eyefinity edition kartlar ile birlikte sunulan 6 ekran kartı konfigürasyonlarını kurabilmek için aktif Mini Display port dönüştürücü kullanılmalıdır.

Dark Mini Display Port - VGA aktif dönüştürücü ile mini Display port çıkışına sahip ekran kartlarınızda çoklu monitör kullanımına hazırlanın.

Dönüştürücünün kullanımı kolaydır. Her hangi bir yazılıma ihtiyaç duymayan yapısı ile tek yapmanız gereken dönüştürücüyü takmak ve kullanmaktır. Ayrıca VGA bağlantı kısmında bulunan vida bağlantısı ile kablosunu sabitleyebilirsiniz.

Özel kapağı sayesinde kullanmadığınız zamanlarda dönüştürücünüzün bağlantısını koruyabilirsiniz.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Dark Mini Display Port - VGA Aktif Dönüştürücü " gönderilecektir.mini display port vga dönüştürücü mini display port vga dönüştürücü


Dark Mini Display Port - VGA Aktif Dönüştürücü Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!