Kapat

Dark Mini USB - Ethernet Ağ Adaptörü


Piyasa Fiyatı :
77,35 TL

% 23 İNDİRİM

Fiyat :
59,90 TL


Android Tabletleriniz ile Uyumlu 10/100 Mbit USB Ağ Adaptörü Mobil Cihazlarınızda Kablolu İnternet Keyfi Windows 8 / 8.1, MacOSX, Linux ve Android Desteği

Dark, USB2.0 Ethernet adaptörü RJ-45 ile gelen ağ sinyalini USB 2.0 üzerinden kablolu ağ bağlantısına dönüştüren pratik bir adaptördür. Android işletim sistemlerine USB2.0 üzerinden kolayca ethernet portunu kullanmanızı sağlar. Dark USB2.0 Ethernet adaptörü minik boyutlarıyla sürekli yanınızda!

Dark Mini USB-USB OTG dönüştürücü kablo Mini USB üzerinden giriş destekleyen tüm cihazlarınıza flash bellek, taşınabilir disk vb. USB ürünler bağlamanız için geliştirildi. Mini USB erkek çıkışa ve USB dişi girişe sahiptir. USB HOST özelliği gösteren tüm Mini USB bağlantılı cihazlar ile kullanılabilir.


Dark DK-NT-U2LAN Ethernet adaptörü ile kablolu internet keyfini Mini USB girişli mobil cihazlarınızda da kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ethernet adaptörünüzün USB ucuna Dark DK-CB-USB2MINIOTG dönüştürücü kablo eklemek. Dark OTG dönüştürücü kablo, USB üzerinden gelen ethernet sinyalini Mini USB' ye çevirerek mobil cihazlarınızda kullanmanıza olanak sağlar.

Not: Dark Mini USB Çeviricili Ethernet adaptörü, Mini USB portu bulunan Windows ve Android işletim sistemli cihazlar ile uyumludur. Ancak ürünü kullanabilmek için mobil cihazınızın ayarlar menüsünde Dark DK-PC-EVOA1042' de olduğu gibi ethernet sekmesi bulunması gerekmektedir.Standart kablolu ethernet girişine sahip Dark USB2.0 Ethernet adaptörü ile dahili ethernet portu hasar görmüş, ethernet portu bulunmayan ya da yeni jenerasyon Ultrabook, Netbook ve Macbook Air gibi cihazlarınızda kablolu interneti kullanabileceksiniz.

Dark USB2.0 Ethernet adaptörünün kurulumu oldukça kolaydır. Kutu içerisinden çıkan sürücü CD'si ile kurulum yaparak kolayca internete kablolu bir şekilde bağlanabilirsiniz. Dark USB2.0 Ethernet Adaptörü ile ağ girişi bulunmayan veya ağ girişi bozulmuş tüm bilgisayarlarınızda kablolu interneti kullanmanın konforunu yaşayın.

Masaüstü veya taşınabilir bilgisayarınızda mevcut bulunan ethernet girişinin dışında ayrıca kullanacağınız bir Dark USB2.0 Ethernet adaptörü ile bilgisayarınızda 2 adet Ethernet portunu aynı anda kullanabilirsiniz. Ağ kurulumunuz birden fazla altyapıya sahip ve farklı yapılar için ayrı ethernet bağlantısına ihtiyacınız olduğu durumlarda Dark USB2.0 ağ adaptörü ideal çözümdür.

Örneğin; bir ethernet çıkışınızdan internet bağlantısı sağlarken ikinci ağ bağlantısını dahili (intranet) bağlantı için kullanabilir ya da ağ üzerinden çalışan yüksek hızlı harici diski bilgisayarınıza dahil edebilirsiniz.

USB2.0'ın sunduğu 480Mbps hız sayesinde 10/100 Mbit kablolu internet bağlantı hızını kolayca yakalayabilirsiniz. Dark USB2.0 Ethernet adaptörünü ve bilgisayarınızın USB2.0 portunu kullanarak kablolu internet bağlantısına sahip olun!
Not: Dark USB2.0 Ethernet adaptörü USB1.1 veya USB1.0 ile de tam uyumludur. Ancak USB1.1 veya USB 1.0 üzerinden bağlantı yaptığınızda ağ hızınız sınırlı olacaktır.

Dark USB2.0 Ethernet adaptörü, Windows 2000 / XP / Vista gibi eski nesil işletim sistemlerinin yanı sıra Windows 7 / 8 ve 8.1'i de desteklemektedir. Yeni nesil işletim sistemlerinde sürücüsüz kurulum desteğine sahip olan Dark USB2.0 Ethernet adaptörü, diğer ağ adaptörlerince desteklenmeyen MacOSX, Linux ve Android gibi işletim sistemleriyle de tam uyumludur.Kompakt boyutlarıyla her tür çantaya ve bölmeye sığabilen Dark USB2.0 Ethernet adaptörünüzü zarif dizaynı ve esnek kablosuyla daima yanınızda bulundurabilirsiniz. Avuç içine sığan USB2.0 Ethernet adaptörünüzü her yere götürebilirsiniz.

Güçlü ABS kaplanmış elastik kabloya sahip Dark USB2.0 Ethernet adaptörü, dayanıklılığı ile vazgeçilmeziniz olacak.

Minimalist boyutları ve kompakt tasarıma sahip yapısıyla Dark USB2.0 Ethernet adaptörü bulunduğu ortama değer katacak şık beyaz tasarıma sahiptir.ağ adaptörü usb ağ adaptörü ethernet ağ adaptörü


Dark Mini USB - Ethernet Ağ Adaptörü Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!