Kapat

Dark Power Master Ev-Araç Kablolu Hızlı Şarj Cihaz Seti (Çift USB Araç Şarj Kiti+Apple Lightning Kablo+Şarj Adaptörü)


Piyasa Fiyatı :
45,90 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
37,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
40,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
40 TL ve üzeri

Akıllı cihazlarınızı dilediğiniz her yerde şarj edebileceğiniz, araç ve ev olarak set halinde hızlı şarj olanağı sağlayan Dark Power Master Ev-Araç Kablolu Hızlı Şarj Cihaz Seti (Çift USB Araç Şarj Kiti+Apple Lightning Kablo+Şarj Adaptörü).

Akıllı cihazlarınızı evlerinizde veya seyahat halindeyken araçlarınızda her an ve en hızlı şekilde şarj etmenizi sağlayan Dark Power Master Ev-Araç Kablolu Hızlı Şarj Cihaz Seti (Çift USB Araç Şarj Kiti+Apple Lightning Kablo+Şarj Adaptörü)

Apple marka cihazlarınız dışında kendinize ait Android uyumlu USB kablolarınız ile Android cihazlarınızı da şarj edebilirsiniz.

Set halindeki şarj cihazları ile dilerseniz priz bulunan yerlerde dilerseniz araçlarınızdaki çakmak yuvaları ile tam uyumu sayesinde cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Hediye olan Apple Lightning kablosu ile yeni nesil iPhone-iPod ve iPadleri şarj edebilirsiniz. Dilerseniz müzik,dosya,video,resim vb. ihtiyaçlarınızı aynı kablodan aktarım amaçlı kullanabilirsiniz.

2x USB portu sayesinde aynı anda iki cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Hem araç çakmak şarjı hem de ev-ofis adaptörü ile dilediğiniz yerde cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Tek USB girişi kullanıldığında 2.1A şarj gücüne, çift USB girişi ile de cihazlarınızı şarj etmek isterseniz 1A şarj gücünden faydalanabilirsiniz.

Hızlı şarj desteğine sahip olan şarj aleti ve şarj kiti ile dilerseniz hızlı dilerseniz de birden fazla cihazınızı kullanarak dengeli şarjını kullanabilirsiniz.

Apple markalı cihaza sahipler için set içerisinde hediye olan Apple 8 pin Lightning Kablo ile iPhone ve iPad'lerinizi bozulmadan ve hızlı bir şekilde şarj edebileceksiniz.

5V/2.1A akım gücüne sahip olan araç şarjı tüm araçların sahip olduğu standart çakmak yuvalarına uyumlu olarak çalışmaktadır.

Şarj noktasının şarj olmaya hazır olduğunu belirten mavi LED'i sayesinde cihazınızın şarj olup olmadığını anlamak için telefon ekranınıza bakmanıza gerek kalmaz.

Yeni nesil tüm Apple markalı cihazlar ile tüm 5V şarj bağlantı noktasına sahip telefon,tablet ve fotoğraf makineleri ile tam uyumludur.

NOT: Ev-Araç Kablolu Hızlı Şarj Cihaz Seti: Dark Power Master Apple Çift USB Şarj Cihazı Kiti hızlı şarj adaptörü ile LG G4'ün 3000mAh boyuttaki bataryasının %70 lik kısmını 1 saat içerisinde doldurduğu gözlemlenmiştir. Hızlı şarj destekleyen akıllı telefonunuzun bataryasının değeri ne olursa olsun sadece 1 saatlik şarj ile günü kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Test %5 batarya değerine kadar kapalı durumda, %5'ten sonra ise 3G açık şekilde standby durumunda yapılmıştır.

Hızlı Şarj Seti Özellikleri:

 • Yeni nesil iPhone/iPad ve iPod ile tam uyum
 • Hem dosya aktarımı hem de şarj için dahili Apple 8Pin Lightning Kablo ile hızlı çözüm
 • 2x USB portu ile aynı anda 2 cihazı şarj etme imkanı
 • Tek USB'den hızlı, çift USB ile dengeli şarj etme
 • Tek USB port kullanıldığında toplam 2.1A, iki USB portu aynı anda kullandığınızda da 1A şarj gücü sayesinde hızlı ve kesintisiz şarj gücü
 • 5V/2.1A şarj gücü ile hızlı batarya doldurma
 • Mavi LED sayesinde şarj etmeye hazırlama sistemi
 • Tüm Apple ve 5V şarj bağlantı noktasına sahip telefon, tablet ve fotoğraf makine gibi dijital aletleri şarj etmeye tam uyum

 Dark Power Master Ev-Araç Kablolu Hızlı Şarj Cihaz Seti (Çift USB Araç Şarj Kiti+Apple Lightning Kablo+Şarj Adaptörü) İçeriği:

 • 2.1A Priz Tipi Adaptör
 • 2.1A 2x USB Çıkışlı Araç Adaptör
 • 8Pin Apple Lightning Kablo
 • Kullanım Kılavuzu


hızlı şarj apple şarj kablosu araç şarj kiti apple şarj cihaz seti hızlı şarj seti


Dark Power Master Ev-Araç Kablolu Hızlı Şarj Cihaz Seti (Çift USB Araç Şarj Kiti+Apple Lightning Kablo+Şarj Adaptörü) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!