Kapat

Dark RangeMax 5dBi Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü


Piyasa Fiyatı :
45,38 TL

% 16 İNDİRİM

Fiyat :
37,90 TL


Dark RangeMax 5dBi Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü Yüksek Kazançlı Maksimum Çekim Alanı. 150 Mbps Bağlantı Hızı ile Daha Hızlı Veri Transferi.

Dark RangeMax evinizde ve ofisinizde modemin size uzak, sinyal seviyenizin düşük olduğu, bağlantıda kopmalar veya kesilmelerin yaşandığı durumlara çare olmak üzere geliştirildi!

500mW güçlü çipseti, 5dBi'lık anteni ve harici kablolu yapısı ile standart ağ adaptörlerine göre 10 kata kadar daha uzaktaki sinyalleri yakalama imkanı sunar.

Dizüstü bilgisayarların dahili kablosuz alıcıları ve kuvvetsiz anten yapıları ile standart kablosuz ağ adaptörleri internet sinyalini yakalamakta aciz kalır. RangeMAX özelliğine sahip Dark 150Mbit kablosuz ağ adaptörü, standart 54 Mbit ve 150 Mbitlik ürünlerin yanısıra HighGain özellikli ağ adaptörlerinden de daha iyi sinyal algılar.

En güncel kablosuz iletişim teknolojisi olan 802.11n standardına sahip Dark RangeMAX ile 150mbit hızına ulaşarak, standart adaptörlere göre daha yüksek transfer hızı ve daha fazla kapsama alanı elde edeceksiniz.


 

Dark RangeMax güçlü sinyal yakalama ve iletme özelliği sayesinde kalın duvarlar, camlar, tavanlar gibi sinyal gücünü azaltan etkenlere karşı durmak için hazır! İster dizüstü bilgisayarların güçsüz internet alıcısının yerine isterseniz masaüstü bilgisayarlara kablosuz internet getirmekte kullanabilirsiniz. 

Kusursuz bir internet deneyimi için bilgisayarın internet sinyalini kesintisiz alması gerekmektedir. 

 

Dark RangeMAX'ın güçlü çipseti ve harici 5dBi anteni ile daha yüksek sinyal seviyesini yakalayacak ve internetten dosya indirme, online film izleme, oyun oynama gibi işlemlerinizde kesinti, donma, atlama gibi sorunlar yaşamayacaksınız.

 

 


Harici antenler dahili antenlere oranla sinyali daha iyi yakalama kabiliyetine sahiptir. 5dBi gücünde harici antene sahip RangeMAX ile kablosuz sinyalini antensiz veya düşük güçlü antenlere göre daha kolay yakalayacaksınız.

 

Üstelik çıkarılabilir yapısı ile dilerseniz dış mekan anteni bağlayabilir ve daha da uzaklardaki sinyalleri yakalayabilirsiniz.

 

Çıkarılabillir anteni ile cebinizde, çantanızda rahatça taşıyabilirsiniz.


Dark RangeMAX 2.4GHz kablosuz bağlantı frekansında 13 ayrı wireless kanalına sahiptir.

 

Bu sayede farklı kanalları seçerek çevrenizdeki diğer kablosuz sinyallerinden etkilenmeden daha yüksek performanslı internet kullanımını yakalayacaksınız.

 

.

RangeMAX 150BT6 çıkarılabilen klips mekanizmasına sahiptir. Bilgisayarınızın ekranının köşesine kolayca tutturabilir veya klipsi sökerek masaüstünde kullanabilirsiniz.

Kutu içeriğinde bulunan mini USB bağlantı kablosu sayesinde RangeMAX'ı dilediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz.

Dark RangeMax USB aparat sadece kablosuz yayınları almakla kalmaz, Ad Hoc ve Infrastructure modlarını da destekler.

 

Bu sayede iki bilgisayar arasında modem/router olmadan kablosuz bağlantı kurabilmenize olanak tanır. 

RangeMAX Windows, Linux, BackTrack, Mac Os işletim sistemlerini desteklemektedir. Bu sayede farklı dizüstü veya masaüstü bilgisayarda sorunsuz kullanabilirsiniz.ağ adaptörü kablosuz ağ adaptörü dark rangemax antenli kablosuz ağ adaptörü


Dark RangeMax 5dBi Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!