Kapat

Dark SATA - USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör


Piyasa Fiyatı :
99,90 TL

% 20 İNDİRİM

Fiyat :
79,90 TL


Dark SATA - USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör Dosyalarınızın yedeğini almak parmağınızın ucunda. Tek bir aparat ile disklerinize erişin.

Dark SATA - USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör bilgisayar kullanıcıları, bilgisayar teknik servisleri gibi farklı arayüzlere ve boyutlara sahip disklere erişim ihtiyacı duyanlar için geliştirilmiştir.

Dark Storex DSA2U3 ile 2.5" ve 3.5" SATA diskleri bağlayabileceğiniz gibi IDE arayüzüne sahip disklere de USB 3.0 üzerinden erişebileceksiniz.

Dark SATA, USB 3.0 sayesinde yüksek hızda data transfer hızına sahiptir.

Yeni nesil anakart ve harddisklerin tamamı SATA uyumludur, eski sistemlerde kullanılan IDE girişler mevcut değildir

İşte bu Dark Dönüştürücü Adaptör DSA2U3 sayesinde, herhangi bir anakart değişikliğine gerek kalmadan PC'nize SATA disklerinizi, USB porttan takarak kullanabilirsiniz.

USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör ile özel tasarımı sayesinde birbirinden farklı bağlantılara sahip 2.5", 3.5", IDE ve SATA disklerinize erişebileceksiniz.

Standart mini USB bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlayın ve dosyalarınıza anında erişmenin keyfini yakalayın.

Harici güç ihtiyacı yoktur. Tüm Gücünü USB porttan alır.

Paket içeriğinde gelen özel lisanslı yazılımını kullanarak ister belirlediğiniz dosya veya klasörleri, ister tüm sistem yedeğinizi tek tuş yedekleme özelliği sayesinde bir tuşa dokunarak rahatlıkla yapabileceksiniz.

Dark SATA Teknik Özellikler:

  • Takılabilen Disk Boyutu: 2.5" / 3.5" 
  • Disk Arabirimi:    IDE + SATA
  • Bağlantı Arayüzü: IDE + SATA, USB 3.0
  • Uyumluluk: Windows - Mac OS
  • Tek Tuş Yedekleme Düğmesi
  • Malzeme: Plastik

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Dark SATA - USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör" gönderilecektir. dönüştürücü adaptör dark sata dark storex dark dsa2u3


Dark SATA - USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
3 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Diskleri bilgisayara kolayca bağlamanın iyi yolarından biri, USb 3.0 hızında olması da oldukça avantajlı