Kapat

Dark Smart Air Mouse: TV Öğrenme Fonksiyonlu Kablosuz Multimedya Kumanda


Piyasa Fiyatı :
69,90 TL

% 14 İNDİRİM

Fiyat :
59,90 TL


Dark Smart Air Mouse TV Öğrenme Fonksiyonlu Kablosuz Multimedya Kumanda Televizyonunuza Hükmedin Kızılötesi ile Tüm Kumandalara Uyar Nano Sensörlü Özel Tarasım Sunumlarınızın En Akıllı Yardımcısı % 100 Tak ve Kullan

Bitenekadarcılar her türden kumandanızın fonksiyonlarını öğrenebilen ve uygulayabilen yeni nesil Dark Smart Air Mouse TV Öğrenme Fonksiyonlu Kablosuz Multimedya Kumanda ile tanışmanızın tam zamanı.

Artık evlerinizin bir parçası olan Akıllı TV’leri (Smart TV), kişisel bilgisayarlarınızı, Android mini bilgisayarlarınızı veya TV’ye bağlanan Android tabletlerinizi uzaktan kontrol etmenin kolay bir yolu var.

Dark Smart Air Mouse ile elinizin havadaki hareketi ile bağladığınız ürünün fare imlecini kontrolünüz altına alacaksınız.

Üstelik akıllı öğrenme fonksiyonlu tuşları ve IR kumanda özelliği sayesinde farklı marka/model herhangi bir kumandanın fonksiyonunu kolayca öğretebilir ve tek bir ürün ile hem imleci hem de TV’nin ana fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz. 

Dark Air Mouse KAM03 ile Akıllı TV'nizin yönetimini ele geçirmenin vakti geldi.

İsterseniz TV'nin genel fonksiyonlarını (Açma-kapama, ses kontrol, kaynak seçimi vb.) kontrol edin ya da Air Mouse ile hareket özgürlüğünüzün tadını çıkarın.

Dev ekranda maksimum kontrolün yeni modası olan Dark KAM03 TV Öğrenme Fonksiyonlu Air Mouse ile hayatınız değişecek.

Dark KAM03'ün üzerinde ayrılmış şekilde bulunan 6 farklı tuşa kumandanızın fonksiyonlarını kolayca öğretebilirsiniz.

Cihazı açma-kapama, ses açma-kısma ya da kaynak seçimi başta olmak üzere fonksiyonları kolayca KAM03'e öğretebilir ve ikinci kumandaya gerek kalmadan cihazlarınızı yönetebilirsiniz.

Dark Air Mouse Normal Kumandanızı 4 Adımda Nasıl Öğrenir ?

KAM03'te bulunan 6 farklı tuşa kumandanızda bulunan herhangi bir fonksiyonu öğretebilir ve hem air mouse hem de kumanda olarak KAM03'ü kullanabilirsiniz.

Tuşlar üzerinde bulunan CH+/- ya da Ses +/- tuşları tamamen bilgi amaçlı koyulmuştur.

Bu tuşlara farklı bir fonksiyon da öğretebilirsiniz.

 • “SET” tuşuna 3 sn. boyunca basılı tutun.
 • Öğrenecek tuşa bir defa basın.
 • Öğretmek istediğiniz kumandayı akıllı farenin önüne getirin ve kumandanızda öğretmek istediğiniz fonksiyona ait tuşa 2 sn süre ile basın.
 • Kayıt işlemini tamamlamak için “SET” tuşuna bir defa basınız.

Kırmızı gösterge ledi söndüğünde kaydetme işlemi tamamlanmış olacaktır. Size de tek kumanda ile hem TV’nizi hem de fareyi kontrol etmek kalacaktır.

Dark Smart KAM03 Air Mouse uç kısmında kızılötesi led'e sahiptir ve kızılötesi frekansında yayın yapan marka bağımsız tüm kumandaların fonksiyonlarını birkaç adımda öğrenebilir.  

Akıllı Kumanda özelliği kızıl ötesi çalıştığı için kablosuz alıcısını farklı bir cihaza bağlayıp o cihazınızda fare fonksiyonunuzdan faydalanırken farklı bir cihazı kızıl ötesinden kontrol edebilirsiniz.

Bu da Android mini bilgisayar veya kişisel bilgisayar bağlı bir TV üzerinde tam hakimiyet kurmanıza olanak tanır. 

Dark'ın kablosuz hava faresini USB girişe sahip fare desteği bulunan tüm platformlarda kullanabilirsiniz.

Akıllı TV’ler, Windows, MacOs, Android işletim sistemi kullanan bilgisayarlar ve oyun konsollarında kullanım için uygundur.

Hava faresi sunumlarda standart bir sunum kumandasına göre çok daha gelişmiş kontrol sunar. Üstelik projeksiyonunuzun kumanda fonksiyonlarını ögretebilir ve aynı anda hem bilgisayarı hem de projeksionunu kumanda etmenizi sağlayabilirsiniz.

Dark Kablosuz Hava Kontrollü Farenin USB alıcısını bilgisayarınıza taktığınız anda çalışmaya hazırdır. Ek bir yazılım ve sürücü gerektirmeyen yapısıyla hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dark KAM03 Kablosuz Hava Kontrollü Mouse'nin 2.4GHz Kablosuz Alıcısı mini boyutlardadır ve yüksek performanslı kablosuz aktarım sistemine sahiptir.  

Bulunduğunuz ortam şartlarına bağlı olarak 10m’ye kadar çalışma imkanı sunar. Kullanmadığınızda veya taşırken alıcıyı pil kapağı altında özel bir bölmeye koyabilirsiniz.

Dark Smart Air Mouse Teknik Özellikler:

 • Öğrenme Fonksiyonu : Var
 • Multimedya Tuşlar : Var
 • Bağlantı Türü : USB, 2.4GHz aktarıcı ile kablosuz (10 Metre Çekim Alanı)
 • Çalışma Şekli: 2 x AAA pil
 • Fare Tipi: Hava Kontrol
 • Sensör Tipi: Hareket Sensörü
 • Kullanım: Her iki el için uygun
 • Düğme Sayısı: 6 öğrenebilir fonksiyon tuşu (programlanabilir)
 • İşletim Sistemi Desteği : Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP MCE, Mac OS, Android
 • Uyumlu Cihazlar : Akıllı TV'ler, Kişisel Bilgisayarlar, Projeksiyonlar, Playstation 3, HD Medya Oynatıcı.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Dark Smart Air Mouse" gönderilecektir. playstation 3 dark smart air mouse dark kam03 air mouse tv öğrenme fonksiyonlu smart tv hd medya oynatıcı dark kablosuz hava kontrollü fare tv öğrenme fonksiyonlu kablosuz multimedya


Dark Smart Air Mouse: TV Öğrenme Fonksiyonlu Kablosuz Multimedya Kumanda Yorumları Tüm Yorumlar (1)
1 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay bütün akıllı tv lere uyumlumudur?marka model farkediyor mu?