Kapat

Dark Spiralli Ses Bağlantı Kablosu

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
16,38 TL

% 21 İNDİRİM

Fiyat :
12,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
75,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
75 TL ve üzeri

Dark Spiralli Ses Bağlantı Kablosu Stereo Bağlantı Yapmak için Mükemmel Çözüm 1 Metre Uzunluk ile Kısa Kablo Sıkıntısına Son!

Dark 3.5mm stereo kablo; akıllı telefon, iPhone, mp3 / mp4 oynatıcı, tablet, TV, taşınabilir veya masaüstü bilgisayar gibi 3.5mm stereo ses çıkışına sahip cihazlar ile 3.5 mm ses girişine sahip müzik seti, Hi-Fi, hoparlör gibi ses sistemleri arasında kaliteli ses bağlantısı yapmanıza olanak tanır. 

%100 bakır kablo yapısı kıvrılma ve bükülmelere dayanıklı dış kaplaması ile sesi kesintisiz ileteceksiniz.Beats Audio, Sony, Pioneer, Sennheiser, Technica gibi kablosu değiştirilebilen kulaklıklarda bozulan kablonuzun yerine kullanabilir veya yedek olarak bulundurabilirsiniz.


Dark stereo ses bağlantı kablosu her iki uçta 3.5mm stereo erkek bağlantı noktasına sahiptir.


Dark stereo ses bağlantı kablosu her iki ucunda ince, slim tip bağlantı konnektörlerine sahiptir. Yeni nesil telefon kılıflarının koruyucu kenarlıkları üzerinden kulaklık bağlantısı ya da DSLR fotoğraf makinalarının üzerindeki mikrofonlara kolay bağlantı yapabilmek için özellikle inceltilmiş olarak tasarlanmıştır.

Dark 1 metre uzunluğundaki ses bağlantı kablosu ile cihazlarınız arasındaki ses bağlantısını kolayca yapabileceksiniz.

Dark stereo ses bağlantı kablosunu ihtiyaç duyduğunuz durumlarda 1 metreye kadar uzatabilirsiniz.

Spiral kabloların en önemli özelliği, bulundukları ortamda karışıklığa sebebiyet vermemek için geri çekilebilen nitelikte olmalarıdır.

Kullanmadığınız zamanlarda spiral yapısı sayesinde kendini toplayarak yaklaşık 10cm boyutuna küçülecektir.

Dark ses kabloları sesi kusursuz iletmek için 2.8mm dış çeper kalınlığında %100 bakır kablodan yapılmıştır.


Dark 3.5mm stereo kablo bükülmelere ve kırılmalara dayanıklı dış kaplamaya sahiptir. Uç kaplaması yüksek kaliteli ABS plastikten imal edilmiştir ve sık takıp çıkarmaya karşı dayanıklıdır.uzayabilir ses bağlantı kablosu spiralli ses bağlantı kablosu dark ses bağlantı kablosu


Dark Spiralli Ses Bağlantı Kablosu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!