Kapat

Dark USB 2.0 - Mini USB / Micro USB / 30Pin Apple 3'lü Makaralı Şarj ve Data Kablosu


Piyasa Fiyatı :
19.90 TL

% 35 İNDİRİM

Fiyat :
12.90 TL


Mini B-Tip USB Micro B Tip USB ve 30 Pin Apple Bağlantı Uçları Birarada Birden Çok Kablo Taşıma Derdine Son Dark USB 2.0 - Mini USB / Micro USB / 30Pin Apple 3'lü Makaralı Şarj ve Data Kablosu

Farklı üreticilerin geliştiridiği elektronik cihazların güç/veri bağlantı girişleri de farklıdır. Dark 3'lü kablo endustri standartı Mini B-Tip USB, Micro B Tip USB ve 30 pin Apple bağlantı uçlarını bir arada tek kabloda sunar.

Bu sayede bu girişlere sahip ürünlerinizi veri veya şarj bağlantısı için USB üzerinden kolayca bağlayabilirsiniz.

Dark Triplug kablo farklı girişlere sahip ürünlerinizi için birden çok kablo taşıma derdinden sizi kurtaracak. 30 Pin girişe sahip iPad /iPad2 / iPhone / iPod gibi Apple ürünlerinizi USB üzerinden şarj edebilecek veya senkronizasyon yapabileceksiniz.

Ayrıca Micro USB girişe sahip telefon, fotoğraf makinası gibi cihazlarınızda da kullanabileceksiniz. Mini USB bağlantıya sahip taşınabilir taşnabilir diskten, hafıza kartına, USB çoklayıcıdan wireless aparata pek çok ürünü kolayca bağlayabileceksiniz.

3 farklı bağlantı seçeneğine sahip Dark makaralı kabloun uç adaptörleri birbirine bağlıdır. Bu sayde kullanmadığınız ucun kaybolma riski de olmaz. İlk olarak Mini USB bağlantı ucuna sahiptir.

Bu ucu Micro USB'ye, Micro USB ucu da 30 pin Apple bağlantı ucuna bağlayarak birbiri arasında dönüşüm yapabilirsiniz.

Dark 3'lü kablonun göz alıcı bir diğer özelliğide makaralı yapısıdır. tek bir hamle ile kabloyu toplayacak ve çantanızda derli toplu bir şekilde taşıyabileceksiniz.

Dark Triplug Makaralı kablo yassı ve ultra slim yapıdadır. Bu özelliği ile hızlı ve kolay toplanır, daha az yer kaplar.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Dark USB 2.0 - Mini USB / Micro USB / 30Pin Apple 3'lü Makaralı Şarj ve Data Kablosu" gönderilecektir.makaralı şarj ve data kablosu makaralı data kablosu makaralı şarj kablosu apple data ve şarj kablosu usb data ve şarj kablosu


Dark USB 2.0 - Mini USB / Micro USB / 30Pin Apple 3'lü Makaralı Şarj ve Data Kablosu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!