Kapat

Dark USB 3.1 Type C - USB 3.0 Type A Kablo: Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
23,90 TL

% 25 İNDİRİM

Fiyat :
17,90 TL


Kısa süre içerisinde cihazlarınızı şarj edebileceğiniz ve yüksek hızlı veri transferi gerçekleştirebileceğiniz Dark USB 3.1 Type C - USB 3.0 Type A Kablo.

Akıllı cihazlarınızı en hızlı ve güvenilir olarak şarj edebilmenizi sağlayan, aynı zamanda yüksek hızlı veri transferi yapmanızı sağlayacak Dark USB 3.1 Type C - USB 3.0 Type A Kablo:Hızlı Şarj Kablosu.

USB3.1 Type C - USB3.0 Type A kablo ile hem yüksek hızlı veri transferi yapabileceksiniz hem de akıllı cihazlarınızı kısa sürede şarj edebileceksiniz.

Data ve şarj kablosu 0.9A/5V destekleyen kaliteli yapısı ile akıllı cihazlarınızı kısa bir süre içerisinde şarj etmektedir.

USB3.1 Type C-USB 3.0 şarj ve data kablosu; Samsung, LG, Xiaomi, Sony başta olmak üzere Type C bağlantılı akıllı cihazlar ile uyumludur.

USB Type C kablo ile akıllı cihazlarınızı rahatlıkla bilgisayarınıza bağlayabilir ve yüksek hızda veri transferinin farkına varabilirsiniz.

Kaliteli kabloların en önemli özelliği olan "shielded" özelliği vardır. Bu sayede dış elektromanyetik etmenlerden etkilenmez. Uç kısımları da yüksek kaliteli ABS plastikten üretilmiştir.

USB Kablo Özellikleri:

  • Bağlantı Başlıkları    : USB3.1 Type-C - USB3.0 Type-A
  • Desteklenen Güç    : 0.9 A - 5V
  • Renk    : Siyah
  • Kablo uzunluğu: 1.5 metre

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Dark USB 3.1 Type C - USB 3.0 Type A Kablo: Hızlı Şarj Kablosu " gönderilecektir.usb kablo şarj ve data kablosu usb şarj ve data kablosu usb 3.1 type-c


Dark USB 3.1 Type C - USB 3.0 Type A Kablo: Hızlı Şarj Kablosu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!