Kapat

Dark USB3.1 Type-C Erkek, USB3.0 Dişi OTG Kablo

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
39,90 TL

% 30 İNDİRİM

Fiyat :
27,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
75,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
75 TL ve üzeri

USB Type-C uyumlu cihazlarınıza sahip olduğunuz USB2.0-USB3.0 aygıtlarınıı bağlayabileceğiniz ve aynı zamanda mobil cihazlarınızı yüksek hızda şarj edebileceğiniz Dark USB3.1 Type-C Erkek, USB3.0 Dişi OTG Kablo.

Type-C girişli mobil cihaz veya bilgisayarınıza sahip olduğunuz USB2.0 / USB3.0 aygıtlarınızı bağlayabileceğiniz Dark USB3.1 Type-C Erkek, USB3.0 Dişi OTG Kablo.

OTG Kablo; USB 3.1 Type-C erkek ve USB 3.0 dişi bğalantılarına sahiptir ve bununla birlikte mobil cihazlarınızı 0.9A desteği ile yüksek hızda şarj edebilirsinis. Dilerseniz de filmi müzik vb. verilerinizi yüksek hızda harici diskinize transfer edebilirsiniz.

USB3.1 Type-C Erkek, USB3.0 Dişi OTG Kablo, Mac veya Ultrabook gibi yeni nesil bilgisayarlarda USB3.0 / USB2.0 özellikleri sayesinde sorunsuz kullanılabilmektedir.

USB3.0 teknolojisi sayesinde 5 Gbps' e varan hızlı bağlantı fırsatına sahip olabileceğiniz Type-C Erkek, Dişi OTG Kablo ile USB cihazlarınızdan en verimli ve maksimum hızlarda veri aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Type-C dönüştürücü ile telefon, tablet, mp3 player, fotograf makinası, taşınabilir disk, harici Blu-Ray sürücü gibi cihazlarınızdan yüksek hızlarda veri aktarımı yapabileceksiniz.

Type-C cihazlarınızda USB aygıtlarınızı Dark USB3.1 Type-C - USB3.0 OTG dönüştürücü ile rahatlıkla kullanabileceksiniz. Böylelikle USB3.0 portuna bağlayacağınız harici disk ya da bellek gibi cihazlarınızdan filmlerinizi, müziklerinizi, fotograflarınızı yüksek hızda transfer edebileceksiniz.

 Ayrıca mobil cihazınızın desteklemesi durumunda klavye, mouse gibi çevre birimleri de ekleyebilirsiniz.

Sadece USB 3.0 çıkışa sahip olmayan kablo sayesinde aynı zamanda hızlı şarj portuna sahip olacaksınız. Bu sayede hem bilgisayarınızla işlerinizi yürütürken aynı zamanda Type-C uyumlu akıllı cihazlarınızı hızlıca şarj edebileceksiniz.

Kompakt boyutlarıyla her tür çantaya ve bölmeye sığabilen Type-C dönüştürücü şık tasarımı ve esnek kablo yapısı ile daima yanınızda !

İşletim Sistemi Desteği    : MacOSX, Windows 10/8.1/8/7

OTG Kablo Özellikleri:

  • USB3.1 Type-C Cihazlarınızda USB Aygıt Kullanmanın En Hızlı Çözümü
  • USB 3.1 Type-C Cihazlarınızda USB 3.0/2.0 Aygıtlarınızı Kullanın
  • Dark USB3.1 Type-C - OTG Kablo ile  USB 3.0 Yuvasına Sahip Olun!
  • USB 3.0 Üzerinden Yüksek Hız Daima Yanınızda!
  • Type-C Girişli Mobil Cihazlarınıza USB Aygıtlarınızı Bağlayabilirsiniz
  • Type-C Hızlı Şarj Çıkışı ile Akıllı Cihazlarınızı Şarj Edin
  • Her Zaman Yanınızda Taşıyabileceğiniz Boyutlar

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Dark USB3.1 Type-C Erkek, USB3.0 Dişi OTG Kablo " gönderilecektir.otg kablo type-c type-c dönüştürücü


Dark USB3.1 Type-C Erkek, USB3.0 Dişi OTG Kablo Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!