Kapat

Dark 15 dBi Anten (RP-SMA Bağlantılı tüm cihazlar ile uyumlu)

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
29,90 TL

% 33 İNDİRİM

Fiyat :
19,90 TL


15 dBi Yüksek Güçlü SMA Anten Yüksek Çekim Gücü için Büyük Anten

Kablosuz antenlerde anten kazancı ne kadar yüksek ise erişebildiğiniz kablosuz alanda o kadar uzayacaktır.

En iyi kablosuz kapsama alanı için alıcınız ve vericinizde ihtiyacınıza uygun anten seçmeniz şarttır.

Dark 15 dBi güçlü anten ile modem, router, erişim noktası (access point) gibi anteni değişebilen kablosuz vericileriniz veya Dark RangeMax serisi başta olmak üzere tüm RP-SMA anten bağlantı tipine sahip kablosuz ağ adaptörlerinize yüksek çekim kalitesi getireceksiniz.

Dev büyüklükteki Dark yüksek kazanımlı, çift boğumlu 15 dBi anten ile eski modeminize göre çevrede bulunan çok daha fazla ağı görüp kolayca yüksek hızda bağlantı sağlayabileceksiniz.

Her yöne hareket kabiliyeti sunan özel RP-SMA bağlantısı ile istediğiniz şekilde anteninizi konumlandırın ve kablosuz ağdan maksimum verimi alın.

Yüksek kazanımlı Dark 15dBi anten RP-SMA bağlantı tipine sahiptir. Bu sayede anteni çıkarılabilen hemen hemen tüm kablosuz modem, router, erişim noktası (access point) ve USB kablosuz ağ adaptörleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Kaliteli ve uzun ömürlü bağlantı sunan Dark 15 dBi anten ile daha performanslı kablosuz bağlantıya sahip olacaksınız.Dark 15 dBi Anten (RP-SMA Bağlantılı tüm cihazlar ile uyumlu) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!