Kapat

Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark WDN152A3 (150Mbps)


Piyasa Fiyatı :
30,42 TL

% 2 İNDİRİM

Fiyat :
29,90 TL


Windows 8 /8.1/10, MacOSX ve Linux Desteği WiFi-N 150Mbps Bağlantı ile Daha Hızlı Veri Transferi Sürekli Yüksek Sinyal Seviyesi ile Kesintisiz ve Hızlı İnternet

Dark RangeMax WDN152A3, güçlü 3dBi anteni ve geniş kablosuz ağ bağlantı alanı destekleyen yapısıyla sahnede! WDN152A3, evinizde ve ofisinizde modemin size uzak, sinyal seviyenizin düşük olduğu, bağlantıda kopmalar veya kesilmelerin yaşandığı ya da bağlantı hızının yetersiz kaldığı durumlara çare olmak üzere geliştirildi. Yeni RangeMax WDN152A3; 150Mbps bağlantı hızı, 3dBi'lık anteni ve doğrudan USB girişli mini yapısı ile standart ağ adaptörlerine göre 10 kata kadar daha uzaktaki sinyalleri yakalama imkanı sunar.

Dark RangeMax WDN152A3 kablosuz ağ adaptörü, Windows 2000 / XP / Vista gibi eski nesil işletim sistemlerinin yanında Windows 7/8 ve 8.1 / 10'u da desteklemektedir. RangeMax WDN152A3 yeni nesil işletim sistemlerinde sürücüsüz kurulum desteğine sahiptir. Diğer kablosuz ağ adaptörlerinde desteklenmeyen Linux ve MacOSX sürücü desteği de sürücü CD'sinde kullanıcılara sunulmuştur.Wireless-N protokolünün sağladığı daha iyi iletim hızlarına ulaşmak Wireless-N kablosuz bağlantı standartı ile mümkün. 3 dBi antene sahip Dark 150Mbps RangeMax WDN150A3 adaptör ile internette gezinip e-maillerinize bakarken, müzik&film indirirken eski jenerasyon 54Mbps kablosuz standartına göre 3 kat daha hızlı veri aktarımına kavuşacaksınız!

Harici antenler dahili antenlere oranla sinyali daha iyi yakalama kabiliyetine sahiptir. 3dBi gücünde harici antene sahip RangeMAX WDN150A3 ile kablosuz sinyalini antensiz veya düşük güçlü antenlere göre daha kolay yakalayacaksınız. Üstelik değiştirilebilir yapısı ile isterseniz 9dBi(DK-NT-WA9) ya da 15dBi(DK-NT-WA15) anten takabilir ve çekim alanınızı zirveye çıkarabilirsiniz.


Kusursuz bir internet deneyimi için bilgisayarın internet sinyalini kesintisiz alması gerekmektedir. Dark RangeMAX150A3'ün güçlü çipseti ve harici 3dBi anteni ile daha yüksek kapsama alanı elde edeceksiniz. İnternetten dosya indirmede yaşadığınız hız sıkıntılarınız, online film izleme, oyun oynama gibi işlemlerinizde kesinti, donma, atlama gibi sorunlarınız tarih olacak!

Dark; RangeMax ailesinin her zaman mükemmel görünmesi ve bileşenlerinizle uyum sağlayabilmesi için piyano siyah tasarımdan yine vazgeçmiyor. Dark RangeMax WDN150A3 göz alıcı ve estetik tasarımını piyano siyah kasasında birleştiriyor ve şıklığınızı bir adım öteye taşıyor.

Yeni nesil modem/router'lar WPA2 şifreleme kullanırken, daha eski cihazlarda WPA ve WEP şifrelemeler kullanılabilmektedir. Dark RangeMax WDN150A3 sayesinde nereye giderseniz gidin, herhangi bir şifreli ağa şifresini girerek kolayca bağlanabileceksiniz. WDN150A3; 64-bit / 128-bit WEP, WPA, WPA-2, TKIP, AES 2.4GHz ISM tüm güncel şifreleme sistemleri ile tam uyumludur.

Dark RangeMax WDN150A3 doğrudan USB bağlantısına sahiptir. Bu sayede netbook, dizüstü yada masaüstü bilgisayarınıza kolayca takabilirsiniz. Daha yüksek çekim kalitesi için kablosuz USB ağ adaptörünüzü DK-CB-USB2EXTL150 gibi bir USB uzatma kablosu ile daha yüksek bir alana konumlandırabilir ve daha yüksek çekim kalitesine ulaşabilirsiniz.

Dark RangeMax USB aparat sadece kablosuz yayınları almakla kalmaz, bir erişim noktası gibi bilgisayarınızda bağlı bulunan interneti kablosuz sinyale dönüştürebilir. Bu sayede bilgisayarınızda bulunan kablolu ya da kablosuz interneti harici bir modem/router gerekmeden kendinize ait bir şifre ile kolayca dağıtabilirsiniz.Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark WDN152A3 (150Mbps) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!