Kapat

Kablosuz Kapsama Alanı Artırıcı (Adaptörsüz): Dark WR3GP150 150Mbit


Piyasa Fiyatı :
86,63 TL

% 22 İNDİRİM

Fiyat :
67,90 TL


Kablosuz Kapsama Alanı Artırıcı (Adaptörsüz): Dark WR3GP150 150Mbit İnternete Her Şekilde Erişmenin Etkili Yolu 3G Modeminizi Özgürce Paylaştırın!

Dark WR3GP150 yeni nesil kablosuz sinyal dağıtıcı, bilinen tüm kablolu/kablosuz bağlantı şekilleri için geliştirilmiş türkçe kullanım arayüzüne sahiptir.

WR3GP150 ile USB 3G modeminizi kablolu ve kablosuz olarak paylaştırabilir, kablosuz bağlantıyı kabloluya ve kablolu bağlantıyı kablosuza dönüştürebilir ya da kablosuz bağlantınızın sinyalini tekrarlayarak kapsama alanını arttırabilirsiniz.

Ayrıca USB bağlantı noktası sayesinde harici disk ve flaş belleklerinizi kolaylıkla kablosuz olarak paylaştırabilirsiniz. WR3GP150 doğrudan fişe takılan yapısıyla evinizde, ofisinizde ve istediğiniz tüm alanlarda kablosuz internetin özgürlüğünü size yaşatmak için tasarlanmıştır.


Internete her an, her yerde erişmeyi sağlayan 3G bağlantısı için kullanılan USB 3G modeminizle sadece bir bilgisayardan internete bağlanabilirsiniz.

Evinizde ya da işyerinizde Dark WR3GP150'yi kullanarak 3G bağlantınızı paylaştırabilir, PC, notebook, tablet ve smart TV gibi birden çok cihazda aynı anda Wifi üzerinden 3G internet bağlantısına kavuşabilirsiniz.

WR3GP150'nin USB portuna modeminizi takın, arayüzden gerekli şifre ayarlarınızı yapın ve kolayca kablosuz 3G paylaşıma geçin.

Tablet, televizyon veya Linux kullanan kişisel bilgisayarlar ile her 3G modem uyum sağlamaz.

Dark WR3GP150, 3G bağlantıyı herkesin erişebileceği kablosuz / kablolu ağ bağlantısına dönüştürür. Piyasadaki pek çok USB 3G modem ile tak&çalıştır kullanılabilen RangeMAX 3G ile uyum sorunu korkulu rüya olmaktan çıkıyor.
*3G Modem Uyumluluk Listesine Göz Atın

Dark WR3GP150 geliştirilmiş 4 ana erişim modu ile kolayca kablolu/kablosuz internet bağlantısına erişmeniz için türkçe olarak tasarlanmıştır.

Erişim Noktası, Yönlendirici, Tekrarlayıcı ve İstemci modlarıyla tüm bağlantı senaryolarına uygun bağlantınızı yapılandırabilir, 300Mbps hızında yüksek hızlı Wireless-N internetin tadını çıkarabilirsiniz.

WR3P150, kablosuz paylaşım özgürlüğünü her yerde yaşamanız için adaptörsüz kullanım yapısına sahiptir. Fişe taktığınız anda çalışmaya başlayan WR3GP150'ye kablolu ya da kablosuz olarak ilk bağlantınızı yapın. Bilgisayarınızın tarayıcısı ile http://192.168.0.1 adresine girin, kullanıcı adı ve şifre olarak "admin" girin ve yönetim konsoluna ulaşın. Gerekli ayarları bir defa yapın ve istediğiniz bağlantı senaryosunda maksimum internet özgürlüğünün keyfini yaşayın.

Dark WR3GP150; kablolu modeminize kablosuz özgürlüğü getirmeniz, yetersiz gelen 54 Mbit ağ hızınızı 150Mbit'e çıkarmanız ve her köşeden internete ulaşmanız için tasarlanmıştır.

Modeminizin LAN portundan gelen ethernet kablosunu WR3GP150'nin WAN portuna takın, işte hepsi bu! Ayarsız, kurulumsuz kablosuz internet özgürlüğüne hemen geçiş yapın. 

WR3GP150, kablosuz menzili yetersiz gelen modeminizin kapsama alanını genişletebilir ve size daha uzak mesafelerde kablosuz bağlantı keyfini yaşatabilir. Sahip olduğunuz kablosuz ağınızı genişletmek için WR3GP150'nin 'Wifi Tekrarlayıcı' ayarlarına girin, kablosuz menzilini uzatmak istediğiniz ağı seçin ve şifresini girin! İnternet özgürlüğünüzü en uzak mesafelere taşıyın.

WR3GP150'nin kablosuz ağı kabloluya dönüştüren yapısı sayesinde uzak mesafedeki modeminizle kablolu bağlantıya ihtiyaç duyan Smart TV, uydu alıcı ya da medya oynatıcı gibi cihazlarınız arasında bir köprü olacak.

Kablosuz herhangi bir internet ağına bağlandıktan sonra WR3GP150'nin LAN portu ile ihtiyaç duyan cihazlarınıza kablolu internet bağlantısı sağlayabilirsiniz.

Kablosuz bağlantınızı kabloluya dönüştürdüğünüzde 1 adet RJ-45 ethernet portu size yetersiz geliyorsa bir switch yardımıyla ethernet portunuzu kolayca çoklayabilirsiniz.

Artan internet bağlantı hızlarından tam olarak faydalanabilmeniz, online oyun oynarken veya film izlerken takılma ve atlama yaşamamanız, ağ üzerinden HD Film akışı yapabilmeniz, büyük boyutlu dosyaları hızlı aktarabilmeniz için Dark WR3GP150'de 802.11n kablosuz ağ teknolojisi kullanılmıştır.

Geleneksel 54mBit'lik 802.11g ürünlerinin hızının yetersiz kaldığı bu durumlarda Dark 150mbit 802.11n WR3GP150 imdadınıza yetişecek!

Taşınabilir disk ve USB belleklere bilgisayar, tablet ve akıllı cep telefonu gibi cihazlardan kablosuz erişim WR3GP150 ile mümkün.

Depolama cihazınızı WR3GP150'nin USB girişine takın, kablosuz ağ üzerinden bağlantınızı sağlayın.

Arayüzünde bulunan dosya yöneticisinden flaş belleğinizdeki dosyalarınıza erişin, cihazınıza kolayca indirin.

Internet sinyali duvar, cam, tuğla, pencere, tavan gibi katı engellere çarparak zayıflar.

Modeminizden uzaklaştıkça çekim gücü düşer.

Dark WR3GP150'yi modeminiz ile bilgisayarlarınız arasında bir noktaya yerleştirerek uzaktaki bilgisayarların da internet kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Dark WR3GP150, internet sinyalini kablosuz veya kablolu her marka modemden alarak daha uzak mesafeye taşıma kabiliyetine sahiptir.

Dark WR3GP150'yi özel tasarımı sayesinde doğrudan elektrik prizine takacak ve unutacaksınız. Dark WR3GP150 ile adaptör, kablo derdi olmadan interneti kablosuz olarak uzağa kolayca ileteceksiniz.

RangeMAX WR3GP150 sunduğu yüksek bağlantı çeşitliliği ve hayatınızı kolaylaştıran özelliklere göre oldukça küçük yapıdadır. Cebinizde, çantanızda kolaylıkla taşıyabilir, seyahatlerinizde yanınızda götürebilirsiniz.

WR3GP150 ile güç bağlantısı, WiFi ve LAN/WLAN bağlantı durumunu izleyebilirsiniz. Kasa üzerinde bağlantı durumunu bildiren şık mavi LED ışıklar mevcuttur.

Karmaşık şifreleme işlemleri ile uğraşmadan çok daha güvenli kablosuz ağ bağlantısı yapabilmenin anahtarı olan WPS sistemi Dark WR3GP150 tarafından desteklenmektedir.

WR3GP150 üzerindeki WPS butonunu aktif hale getirerek WPS uyumlu kablosuz ağ adaptör, farklı Access Point veya Routerlar ile kolayca kablosuz ağ kurabilirsiniz.Kablosuz Kapsama Alanı Artırıcı (Adaptörsüz): Dark WR3GP150 150Mbit Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!