Kapat

Kablosuz Priz Soketli Kapsama Alanı Artırıcı: Dark WRN330P Easy Switch (300Mbit)


Piyasa Fiyatı :
123,76 TL

% 19 İNDİRİM

Fiyat :
99,90 TL


Kablosuz Priz Soketli Kapsama Alanı Artırıcı: Dark WRN330P Easy Switch (300Mbit) Çift 3dbi Anten ve Wifi N 300Mbps Bağlantı ile Daha Hızlı Veri Transferi

Türkiye'de kablosuz dünyasının kalite ismi Dark'tan internete kesintisiz ulaşabileceğiniz yeni kapsama alanı artırıcı WRN330P huzurlarınızda!

Modeminizden aldığı sinyal ile evinizde ya da ofisinizde ölü nokta bırakmadan her alana 300Mbps'lik yüksek hızlı interneti yayabileceksiniz.

WRN330P'nin doğrudan fişe takılan adaptörsüz yapısı sayesinde hızlıca kurulum yapabilir, taktığınız priz yuvasını kaybetmeden kapsama alanınızı genişletebilirsiniz.

Dark WRN330P geliştirilmiş 4 ana erişim modu ile kolayca kablolu/kablosuz internet bağlantısına erişmeniz için türkçe olarak tasarlanmıştır.

Erişim Noktası(AP), Yönlendirici(router) ve Tekrarlayıcı(repeater) modlarıyla tüm bağlantı senaryolarına uygun şekilde bağlantınızı yapılandırabilir,

300Mbps hızında yüksek hızlı Wireless-N internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Dark WRN330P üzerindeki ekstra priz bağlantısı sayesinde size priz kaybettirmeden çalışmasına devam eder.

WRN330P prize takılıyken isterseniz akıllı telefonunuzu veya tabletinizi şarj edebilir, TV'nizi ya da bilgisayarınızı çalıştırabilirsiniz.

En iyi kalitede kablosuz ağ yapılandırması için gerekli çift 3 dBi antene sahip RangeMAX WRN330P ile her zaman yüksek çekim gücü sorun olmaktan çıkıyor.

En yaygın kablosuz iletişim teknolojisi olan 802.11n standardına sahip Dark RangeMAX WRN330P'nin çift anteni ve 300Mbit hızı ile standart yönlendiricilere göre daha yüksek transfer hızı ve daha fazla kapsama alanı elde edeceksiniz. 

WRN330P'nin sahip olduğu çift LAN bağlantısı ile isterseniz kablosuz aldığınız interneti çift bilgisayarda kullanmak için kabloluya dönüştürebilir ya da isterseniz kablolu modeminizden gelen interneti kablosuz olarak dağıtmasını sağlayabilirsiniz.

WRN330P ve mevcut internet ağınızın sinyalini kullanarak yetersiz çekim mesafesini yüksek hızlı 300Mbps bağlantı ile güncelleyebilir ve bulunduğunuz alanda kesinti yaşamadan kusursuz bağlantıya kavuşabilirsiniz.

Yeni nesil bilgisayar, ultrabook, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarınızdan yüksek kaliteli HD video izlerken ya da online oyun oynarken takılmalar yaşamayacaksınız.*
*HD video, film ve online oyun gibi aktiviteler için internet bağlantı hızınızın yeterli olup olmadığını öncelikle kontrol ediniz.

Dark WRN330P, internete erişmek için ethernet bağlantısına gereksinim duyan cihazlar için gerekli bağlantıyı sunar. WRN330P, kablosuz ağı kabloluya dönüştüren yapısı sayesinde uzak mesafedeki modeminizle kablolu bağlantıya ihtiyaç duyan Smart TV, uydu alıcı ya da medya oynatıcı gibi cihazlarınız arasında bir köprü olacak.


Dark WRN330P üzerinde router ve repeater modları arasında hızlı geçiş için Easy Switch butonu bulur.

Bu buton sayesinde kablosuz kapsama alanınızı artırmak ya da diğer bağlantı seçenekleri arasında hızlı bir geçiş yapabilir ve menüye girdiğinizde seçtiğiniz çalışma tipine uygun menüleri görüntülersiniz.

Bu sayede karmaşık menü yapılarından kolayca kurtulur ve bu güne kadar tasarlanmış en hızlı yönlendirici kurulumuna kavuşmuş olursunuz.


Karmaşık şifreleme işlemleri ile uğraşmadan çok daha güvenli kablosuz ağ bağlantısı yapabilmenin anahtarı olan WPS sistemi Dark WRN330P'de! Kablosuz ağa bağlanmak istediğiniz cihazda WPS ile bağlantı ekranına geldiğinizde Dark RangeMAX WRN330P üzerinde bulunan WPS tuşuna 3sn süreyle basılı tutun.

WPS aktif olduğunda işletim sisteminizde şifre sorulan alanın otomatik olarak doldurulduğunu ve bağlantının hemen kurulduğunu göreceksiniz.

Böylece şifre ezberleme hatta unutmamak için bir kenara not alma gibi dertlerden kurtulacaksınız.

RangeMAX WRN330P, doğrudan modemden veya diğer WRN330P'lerden kablosuz olarak aldığı sinyali taşıyabilir.

Dark WRN330P'den birden fazla kullanarak geniş alanlarda internetin en ücra köşelere kadar erişmesini sağlayabilir, maksimum kapsama alanını yakalayabilirsiniz.

WRN330P'de güç bağlantısı, WiFi, WAN ve LAN ethernet bağlantılarının durumunu gösteren yeşil LED ışıklar bulunmaktadır.

Gerektiğinde bağlantıya müdahale etmek ve durumu izlemek için ideal yeşil LED ışıklar ön bölümde konumlandırılmıştır.kapsama alanı artırıcı kablosuz priz soketli easy switch dark rangemax wrn330p


Kablosuz Priz Soketli Kapsama Alanı Artırıcı: Dark WRN330P Easy Switch (300Mbit) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!