Kapat

Dark Yüksek Kazanımlı 9 dBi Anten (RP-SMA Bağlantılı tüm cihazlar ile uyumlu)


Piyasa Fiyatı :
27,90 TL

% 36 İNDİRİM

Fiyat :
17,90 TL


9 dBi Yüksek Güçlü SMA Anten Yüksek Çekim Gücü - 360 Derece Hareket Kabiliyeti

Kablosuz antenlerde anten kazancı ne kadar yüksek ise erişebildiğiniz kablosuz alanda o kadar uzayacaktır. En iyi kablosuz kapsama alanı için alıcınız ve vericinizde ihtiyacınıza uygun anten seçmeniz şarttır.

Dark 9 dBi güçlü anten ile modem, router, erişim noktası (access point) gibi anteni değişebilen kablosuz vericileriniz veya Dark RangeMax serisi başta olmak üzere tüm RP-SMA anten bağlantı tipine sahip kablosuz ağ adaptörlerinize yüksek çekim kalitesi getireceksiniz.

Dev büyüklükteki Dark yüksek kazanımlı 9dBi anten ile eski modeminize göre çevrede bulunan çok daha fazla ağı görüp kolayca yüksek hızda bağlantı sağlayabileceksiniz.

Her yöne hareket kabiliyeti sunan özel RP-SMA bağlantısı ile istediğiniz şekilde anteninizi konumlandırın ve kablosuz ağdan maksimum verimi alın.

Yüksek kazanımlı Dark 9dBi anten RP-SMA bağlantı tipine sahiptir. Bu sayede anteni çıkarılabilen hemen hemen tüm kablosuz modem, router, erişim noktası (access point) ve USB kablosuz ağ adaptörleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Kaliteli ve uzun ömürlü bağlantı sunan Dark 9 dBi anten ile daha performanslı kablosuz bağlantıya sahip olacaksınız.rp sma anten 9 dbi anten dark rangemax anten


Dark Yüksek Kazanımlı 9 dBi Anten (RP-SMA Bağlantılı tüm cihazlar ile uyumlu) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!