Kapat

Defneli Saç Bakım Kremi (Maskesi)
Defneli Saç Bakım Kremi (Maskesi)

DFN GARLI  NATURAL
DEFNE EXTRACTLI YOĞUN SAÇ BAKIM KREMİ (MASKE)

Concentrated Hair Conditioner Cream (Mask) 
With Laurel (Daphne) Extract (250Ml ±%5)


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Dfn Garlı - Natural Yoğun Saç Bakım Kremi (Maske) - (250 Ml ±%5)
Yoğun Saç Bakım Kremi İzin Belge:
Dfn Garlı Yoğun Saç Bakım Kremi (Maske) Üretici Firma: Habipoğlu Kozmetik Sabun ve Yağ San. Tic. Ltd. Şti. Kuzeytepe Beldesi Eski İskenderun Yolu No:54-56 Kuzeytepe-Antakya/HATAY
Yoğun Saç Bakım Kremi İçindekiler:
Dfn Garlı Yoğun Saç Bakım Kremi (Maske) Ürünü İçerisinde: Aqua, Cetyltrimethylammoniumcloride, Cetylstearylalcohol, Polyquarternium, Dimetihiconecopolyol, Fragrance, D-panthenol, Bay leaf (iaurel) extract (Defne yaprağı extractı), ComplexHerbalExtract (Karışık bitki özleri), EDTA, 5-cloro 2-methyl 4-isothiazolin 3-one 2-methyl 4- isothiazolin 3-one   
Yoğun Saç Bakım Kremi Kullanımı:
Dfn Garlı Yoğun Saç Bakım Kremi (Maske) Kullanılışı: Saçlarınızı şampuanla yıkadıktan sonra Dfn Garlı Yoğun Saç Bakım Kremini ıslak saçınızın tümüne ve özellikle kafa derisine parmak uçları ile yediriniz. 2 dakika bekletip durulayınız. Her yıkamada tekrarlayınız. 
Yoğun Saç Bakım Kremi Yan Etkileri:
Dfn Garlı Yoğun Saç Bakım Kremi (Maske) Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Yoğun Saç Bakım Kremi Muhafaza ve Uyarı:
  • Dfn Garlı Yoğun Saç Bakım Kremi (Maske) Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Dfn Garlı Yoğun Saç Bakım Kremi (Maske)  Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.


Yoğun Saç Bakım Kremi Ürün Açıklama:
DFN GARLI  NATURAL
DEFNE EXTRACTLI YOĞUN SAÇ BAKIM KREMİ (MASKE)

Concentrated Hair Conditioner Cream (Mask) 
With Laurel (Daphne) Extract


Defne bitkisinden yapılmış özel formüllü bir Yoğun Saç Bakım Kremidir.. Boya röfle, perma gibi kimyasal işlem görmüş saçlarda kırılma, yıpranma oluşur.
Dfn Garlı Natural Defne Extractlı Yoğun Yoğun Saç Bakım Kremi Maskesi saç dokusunu onararak saçın daha sağlıklı görünmesini sağlar ve bu tip sorunları ortadan kaldırır
Saçların yağ ve nem dengesini sağlayarak,ince telli saçların hacimli görünmesini sağlar.
Saçların kolay şekil almasında etkilidir.
Düzenli kullanıldığında saçlar sağlıklı ve parlak görünür. İpeksi bir dokunuş kazanır.
Stok Durumu:

Tüm stoklarımız anlık güncellenmektedir.

ÖNEMLİ !!!

Ürünü teslim alırken dikkat etmeniz gerekenler

Ürünü kontrol etmeden, paketi teslim aldığınıza dair imza atmayın
Kargo geldiğinde kargoyu açıp kontrol etmeden, doğrudan kargo görevlisinin uzattığı, teslim aldığınızı gösteren kağıdı imzalamak yapılan en büyük yanlışlardan biri.
Bu belgeyi imzalamadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta var.

Bu kağıdı imzaladıktan sonra ürünü resmi olarak teslim almış oluyorsunuz ve kargo şirketinin rolü bu noktada bitiyor. Bu sebeple imza atmadan önce ürününüzün paketini açarak, herhangi bir hasar olup olmadığına, ürünün eksiksiz bir şekilde teslim edildiğinden emin olun. Eğer ürün eksiksiz ve hasarsız bir şekildeyse o zaman kargo görevlisinin uzattığı belgeyi imzalayabilirsiniz. Kargo görevlisi acelesi olduğunu ve hemen gitmesi gerektiğini söylese bile bunun sizin yasal hakkınız olduğunu unutmayın.

Ürünü kargo görevlisinin yanında kontrol edin

Satın aldığınız ürünün paketini kargo görevlisinin önünde açın. Eğer paketi içeri götürerek açarsanız, herhangi bir eksik olması halinde bunu ispat edemezsiniz. Bu sebeple ürününüzü kargo görevlisinin yanında kontrol etmeniz gerektiğini unutmayın.

Ürün hasarlıysa veya eksikse “Hasar Tespit Tutanağı” isteyin

Eğer üründe bir hasar ya da eksik varsa, kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyin ve ürünü teslim almayın. Ürünü kargo görevlisine iade edin ve kargo şirketi de bu tutanakla beraber gönderici firmaya kargoyu teslim etsin. Yalnız yine burada dikkat edilmesi gereken bir nokta bulunuyor: Hasar Tespit Tutanağı’nı hazırlamadan önce ürünü teslim aldığınıza dair bir imza atmamış olmanız gerekmekte.

Bu Ürüne Ulaşırken Yapılan Aramalar:

Dfn Garlı 7435 Şampuanlar

Dfn Garlı 7435

Şampuanlar

Dfn Garlı Şampuanlar

7435

Dfn Garlı Şampuanlar fiyatları

Defneli Saç Bakım Kremi (Maskesi)-

En ucuz Şampuanlar

Şampuanlar çeşitleri


www.entegrabilisim.com
Defneli Saç Bakım Kremi (Maskesi) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!