Kapat

Dekoratif Aydınlatma SensoHome Lamp Coral


Piyasa Fiyatı :
189,90 TL

% 53 İNDİRİM

Fiyat :
89,90 TL


Benzersiz Kalite ve Tasarım! İtalyada Tasarlandı Bali de üretildi! SensoHome Lamp Coral

Bitenekadarcıların evleri için kardeş firmamız SENSO tarafından İthalatı gerçekleştirilen, piyasada tüm benzerlerinden çok daha üst seviyede kaliteli el yapımı çok özel tasarım ürünler!

Işığın yaşama dönüştüğü mekanlar…

SensoHome Lamp Coral  Özellikleri:

Ağırlık :
4.5-4.8kg
 
Ebatlar :
Çap:40 Ø H:50cm
 
Malzeme :
El Yapımı, Cam Elyafı - Fiberglass Dekoratif Nehir Taşları
 
Teknik Özellikler :
E27 Duy 1x14W Tasarruflu Ampul


 
Teknik Özellikler :
E27 Duy 1x14W Tasarruflu Ampul


SENSO ürünleri ünlü İtalyan tasarımcı Roberto Tenace tarafından tasarlanmakta olup Endonezyanın Ünlü Cennet tatil adası Bali de üretilmektedir!

SENS’O :

Hepimizin bir yaşam hikâyesi vardır, farklı seslerde, farklı tonlarda ve farklı renklerde…
Ve de genellikle yaşam hikâyelerimizin en göz alıcı anları evlerimizde, işyerlerimizde yaşanır.
 
Yaşadığımız mekânlara baktığımız her objede, yaşam hikâyelerimiz tekrar tekrar bize yankılanır.
 
Yıllar önce kocaman taşlı avizelerimiz vardı evlerimizde salonlarımızı süsleyen. Şimdilerde ise modern, modüler tasarımlar her şeyde olduğu gibi aydınlatma ürünlerinde de girdi dünyamıza...
 
Ve Sens'o by Roberto Tenace, mekânlarınızda yankılanacak güzel hikâyelerinizin bir parçası olmak için ambiyans, estetik ve fonksiyonelliği bugüne kadar hiç rastlanmamış biçimde harmanlayarak birbirinden şık tasarımları, güçlü ve güvenilir tecrübesiyle yaşamınıza Merhaba dedi…
 
Nesneleri, Mekânları Ya Da Sadece 'An'ları Farklı Kılan Sihirli Bir Değnektir “Işık”.
Sihri Yaratan İse Hiç Şüphesiz Deneyim Ve Tasarım Ustalığından Başkası Değil.

1964 yılında Güney İtalya’da doğan Roberto Tenace, çocukluk yıllarında Fransa Cote d’Azur yerleşti. Riviera’nın o eşsiz manzarası ve insan doğasının güzelliği Roberto Tenace’nin içindeki sanatçı kişiliğinin ortaya çıkmasına büyük etki etti.

90'lı yılların başında Asya’ ya gelen Roberto Tenace, artistik hünerini gerçekleştirmesinde büyük katkısı olan büyülü ve gerçek ilhamı kaynağım dediği Bali Endonezya’ya yerleşti. İlk kreasyonları doğal reçineden mamul bamboo kakmalı masa, tabak gibi aksesuarlar olan Roberto Tenace 2000’li yıllara girildiğinde ise aydınlatma ürünleri üzerine yoğunlaştı; Ve en önemli malzemesinin ‘’hayal gücü’’ olduğunu söyleyerek yola çıkan Roberto Tenace Milano’da kurduğu SENS’O markasıyla tüm dünyanın adından söz ettiği bir ışık tasarımcısına dönüştü. Tasarımları o kadar beğenildiki, bu ani yükselişle tasarımları Avrupa ülkelerindeki birçok butik mağazalarının vitrinlerini süslemeye ve birçok dergide yayımlanmaya başlandı.
Tasarımlarında ‘’bugünün yasam trendleri ışığında mekânlara geniş öneriler dizini sunmak’’ felsefesi olduğunu söyleyen Roberto Tenace, yarattığı SENS’O markası ile hem yaşanılan alanlara boyut ve farklılık katıyor, hem de tasarladığı şekil ve materyal kombinasyonları ile küçücük bir ışık huzmesinin dahi hayatımıza ne denli keyif ve mutluluk kattığını kanıtlıyor.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet SensoHome  Lamp Coral gönderilecektir.lamba gece lambası senso home abajur


Coral W / Hole Yellow
Coral W / Hole Transparent


Dekoratif Aydınlatma SensoHome Lamp Coral Yorumları Tüm Yorumlar (1)
8 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay İlk resimdeki farklı bir ürün mü (renten dolayı)?
Yoksa bu ürüne renkli ampül taktığımızda elde edebildiğimiz bir renk kombinasyonu mu?