Kapat

Dekoratif İnce Duy (E14) Tasarruflu Ampul (Yılda 32 TL!)


Fiyat :
4,90 TL


Yeni Nesil İnce Uçlu e14 Duy Uyumlu Dekoratif! Avizelerinizin şıklığı ve ışıltısı kaybolmasın! Maksimum verim tasarruf ve Dekoratif Öğeler birarada!

3 ADET İNCE DUYLU SPİRAL MODELİ 8.90 TL ye FIRSATLAR KÖŞEMİZDEN TEMİN EDİLEBİLİR!

Bitenekadarcıların aile ekonomosiyle ülke ekonomisine katkıda bulunabilmeleri için, en ekonomik ve Dekoratif aydınlatma çözümü.

Üstelik yeni jenerasyon  dekoaratif görünümü ve İnce Uçlu E14 Duyu sayesinde Avizeleriniz ve diğer lambalarınız şıklığı kaybetmeden optimum tasarruf sağlayacak!

Sadece 11 W tüketen bu ampül Tam 60 W aydınlatma sağlıyor! (akkor lambalara kıyasla)

Üstelik tam 8000 saat ömrü ile her açıdan inanılmaz tasarruf!

Bütün standart ince duylarda (E14) kullanabilmektedir.

Sadece 1 Adet Ampul sayesinde 1 Yılda yaklaşık 32 TL ve ampul ömrü boyunca yaklaşık 120 TL Tasarruf! Yaklaşık hesap aşağıdadır!

Ürün Özellikleri:
Marka :  Wellmax
Duy Tipi : E14
Renk Seçenekleri : Sarı (Gün ışığı) - Beyaz
Uzunluk (Duy ile) : 10 cm
Uzunluk (Ampul) : 7.5 cm
Çap : 3.5 cm

Hesap: Elektrik KWatt Saat ücreti KDV ve diğer vergilerle birlikte yaklaşık 30 Kuruş

Tasarruflu 1 ampulde Klasik 60 watt yerine 11 watt / saat: Saatlik Tasarruf 49 watt / saat

Günde 6 saat ortalama x 365 x 49 watt / saat = 107 Kw / saat elektrik tasarrufu!

Yıllık 30 kuruş x 107 Kw = 32 TL Tasarruf

8000 saat ampul ömrü yaklaşık 4 yılda 120 TL Tasarruf sağlar!

KAYNAK objektifhaber.com (3 Mayıs 2008):

Enerji Bakanı Hilmi Güler, tüm Türkiye’de akkor lambaları değiştirerek elde edilecek enerji tasarrufu sayesinde 2-3 ayda 2 adet Keban Barajı ve 140 milyon yetişkin ağaçlık orman kurulabileceğini söyledi.

’’Her bir 100 vat akkor lambayı 20 vatlık verimli lambayla değiştirdiğimiz zaman 2 ağaç dikmiş oluyoruz. Tüm Türkiye, verimli lambaları kullandığında 2 Keban Barajı kurmuş oluyorsunuz. Bütün işleriniz rast giderse, 2 Keban Barajını 5 yılda kurarsınız. Ama akkor lambaları değiştirerek, 1 ayda, bilemediniz 2-3 ayda, 2 Keban Barajı ve 70 milyon lambaya ihtiyaç olduğu düşünüldüğünde, 140 milyon yetişkin ağaçlık zengin bir ormanı kurabiliriz.’’ ....................

Türkiye’nin elektriğinin yüzde 50’sini doğal gazdan, kalanını ise kömür ve su kaynaklarından elde ettiğini, gelişmiş ülkelerde ise yenilenebilir ve nükleer enerjinin de dahil edilmesiyle, elektrik üretiminin 5 ayak üzerinde dengeli olarak dağıldığını aktaran Güler, rüzgar enerjisi konusunda ise ’’Türkiye’de rüzgar enerjisinde 15 milyar dolarlık türbin piyasası var. Türbinleri kurmaya çalıştığımızda parayla satın alıyoruz ve 3 yıl da bekliyoruz. Türkiye’de türbin fabrikaları kurulması ekonomimize ve sanayimize katkıda bulunacak, sizlere de iş imkanı sağlayacaktır’’ diye konuştu.....Sarı - Gün Işığı
Beyaz


Dekoratif İnce Duy (E14) Tasarruflu Ampul (Yılda 32 TL!) Yorumları Tüm Yorumlar (5)
127 sipariş | 27 yorum | Yorum Detay Eyvah, yetişemedim sarı modeli bitmiş Yetişemedim, stok tükenmeden alamadım malesef. 2 tane 4 tane lazım hesabı yaparken hevesle beklediğim sarı ışık modelinden alamadan stoklar tükendi. demek ki hızlı olan kazanıyor :( . Aslında maden stok sayısı azdı, niye haftalık ürün satışı bölümünde yer aldı bu ampuller anlamadım, günlük ürün kısmında koysaydınız da acele etmek gerektiğini farketteydik. Neyse bir sonraki satışı tarihini hevesle bekliyorum. Bana 4- 5 tane lazım.
28 sipariş | 11 yorum | Yorum Detay sarı sarısı bitti mi acaba????? sepete sarıyı atamıyorum?
28 sipariş | 11 yorum | Yorum Detay =) çok teşekkürler bitenekadar! müşteri memnuniyeti bu kadar olur! facebook'tan 2 gün önce istedim bugün satışta! süpersiniz=))
127 sipariş | 27 yorum | Yorum Detay satış adedi sınırlaması niye az? Merhaba, sistem ikiden fazla ürün seçimine izin vermiyor. Bence bu üründen kişi başı satış sınırlamasının 5 tane yapılması daha adil olacaktır. Bir avizede genelde 4 yada 5 duy olur. Avizedeki lambaların hepsinin aynı olması dekorasyon açısından tercihimdir. bilginize. Teşekkürler
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay fiyat aynı marka ve wat ama ucu çentikli 2 adedi 15 TL stokta yok.

http://www.sishane.com/pinfo.asp?pid=727