Kapat

Derma Seta Acısız Epilasyon TAM Bakım Seti


Fiyat :
26,90 TL


Kıskanılacak bir vücuda sahip olun...! İstenmeyen Tüylere Son Tüylerinizden arının, cildinizi ferahlatın

Bitenekadarcılar için mükemmel kalite benzersiz fiyata!

Özelliklerini, kalitesini ve fiyatını kıyaslarsanız bu ürünün avantajlarını görebileceksiniz!

Derma seta epilasyon aleti ile ağdaya , jilete , pahalı lazer tedavilerine son vermeye hazır olun.

Artık epilasyonun ne kadar kolay ve zevkli olduğunu sizlerde derma seta ile yaşayabilirsiniz.

Kıskanılacak bir vücuda sahip olun.

Yorgun kaslarınızı rahatlatın.

Tüylerinizden arının, cildinizi ferahlatın.

Boyun ve sırt ağrılarınızı azaltın.

Sorunlu bölgelerinizi şekillendirin.

Her ten tipine uygundur!

Nasır ve ölü derilerden kurtulmanız için özel olarak tasarlanmıştır.

Kompakt ve kolay taşınır.

Hızlı, kolay ve çok amaçlı kullanım imkanı

Her türlü ihtiyacı karşılamaya yönelik farklı parçaların takılabilmesi!

Hem baylar hem de bayanlar için uygundur.

Ölçüleri :
Uzunluk : 20 cm
Çap : 7 cm
Sap Uzunluğu : 4.5 cm

4 Adett AA pil ile çalışmaktadır. (Piller pakete dahil değildir.)

Açıklama:

Derma Seta son teknoloji ürünü bir tüy dökücüdür. Tek yapmanız gereken Derma Seta’yı çalıştırmak ve teninizin üzerinde gezdirmek - istenmeyen tüylerden kurtuldunuz bile!

Derma Seta’nın sırrı dakikada 550 devirde çalışan Derma Crystal Pad. Derma Seta’nın bu özel tasarımlı pedindeki minik kristallerin uyarımı sonucunda tüy foliküllerinin açılmasıyla, istenmeyen tüylerden acısız, hızlı ve çok kolay bir şekilde kurtulacaksınız. Ayrıca, pul pul olmuş deri parçalarını da alan Derma Seta, çok daha taze ve yenilenmiş bir görüntüye kavuşmanızı sağlar.

Derma Seta ile tek yapmanız gereken, pedi alete takmak ve teninizi nemlendirmek için favori losyonunuzu kullanmak. Diğer bir taraftan, özellikle topuk bölgesinde yoğunlaşan sertleşmeler ve ölü derilere karşı ponzataşı aparatını (Pumice Stone Head) kullanabilir, Foot Smoother ile ayaklarınızı bebek teni kadar yumuşak bir hale getirebilirsiniz.

Derma Seta herkesin rahatlıkla kullanabileceği çok kolay bir alettir. Ayrıca Derma Seta’nın küçük ve portatif oluşu, onu istediğiniz her yere zahmetsizce götürmenizi de sağlar.

 

Derma Seta Nasıl Kullanılır?

Derma Seta, istenmeyen tüylerden rahat ve acısız bir şekilde kurtulmanız ve pürüzsüz bir tene ulaşmanız için ince tanecikli pul dökücü pedlerle çalışmaktadır. Derma Seta’nın sırrı, dakikada 550 devirde çalışan özel pedidir. Ped üzerindeki kristallerin uyardığı tüy foliküllerinin açılmasıyla istenmeyen tüylerden acısız, hızlı ve çok kolay bir şekilde kurtulursunuz.

Ayrıca, ölü deri parçalarını da alan Derma Seta, çok daha taze ve yenilenmiş bir görüntüye kavuşmanızı sağlar. Topuk bölgesinde yoğunlaşan sertleşmeler ve ölü derilere karşı ponza taşı aparatını (Pumice Stone Head) kullanabilirsiniz. Derma Seta ayaklar, bilekler ve dizler üzerinde de oldukça etkilidir.

 

Foot Smoother:

Bu kalın ve sert aparat yalnızca ayaklardaki sertleşmiş, nasırlaşmış kısımlar içindir. Teninize zarar verebileceğinden dolayı lütfen bu aparatı tüylerden kurtulmak için vücudunuzun diğer kısımlarında kullanmayınız. Hiçbir zaman ıslak ten üzerinde kullanmayın.

 bakım seti derma seta acısız epilasyon tam bakım seti


Derma Seta Acısız Epilasyon TAM Bakım Seti Yorumları Tüm Yorumlar (9)
22 sipariş | 15 yorum | Yorum Detay B.K. Dikkatine bu cihazdamı kullan at şeklinde, pedlerini bulamayacakmıyız.
22 sipariş | 15 yorum | Yorum Detay B.K. Bilgi Derma Seta Acısız Epilasyon TAM Bakım Setinin pedleri anladığım kadarıyla Epilasyon Eldiveni Setinin pedleriyle aynı mantık, şimdi sonuç olarak kullanıma bağlı olarak bu pedler zamanla işlevini yitirecek biz kullanmaya devam etmek istersen bu pedleri nereden alabiliriz.... sadece ped satışınız olacakmı, bizi bu konuda madır etmezseniz seviniriz... iyi günler....
120 sipariş | 39 yorum | Yorum Detay almaya değer her parçasını denedim.. Bu fiyata kaçırılmaması gerekir.. Sürekli kullanmayabilirim ama aldığıma pişman değilim, yine olsa yine alırım :)
30 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay epilasyon şekli hk bu tür aletlerin üstteki ölü deriyi de aldığı için o günlük bir pürüzsüzlük sağladığını biliyorum... aynı jilet yada tüy dökücü krem gibi ertesi gün tekra çıkmaya basladıklarını biliyorum... epilasyon cihazları gibi kökten bir alım sözkonusu değildir...
9 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay seta bu ürün tüyleri kökunden mi alıyor acaba.birde başlıklarını değiştrmek gerekiyor mu?uzun süreli kullanımdan sonra yani eskiyomu pedler özelliğini kaybediyormu?her bölgede kullanılabiliyor mu?yara tahriş oluyo mu?