Kapat

Desenli Kadın Korsesi


Piyasa Fiyatı :
15,60 TL

% 37 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Desenli Kadın Korsesi İnce Görünmenizi Şık Bir Görünümle Destekler

Bitenekadarcı bayanların daha ince görünmesini ve bel çevrelerindeki fazlalıklarını gizleyecek bir Desenli Kadın Korsesi.

Göbeklerinin gizlenmesi ve karınlarının daha düz olabilmesi, kadınlara kendilerini iyi hissettirir. Bu sebeple kadınlar korse kullanılır.

Korseler, özellikle özel günlerde kadınların vazgeçilmezidir. Daha ince görünerek, güzelliklerini taçlandırırlar.

Desenli Kadın Korsesi ile güzelliklerini en üst seviyeye çıkarmak ise sadece bir adımdan ibaret.

Desenli Kadın Korsesi, daha ince görünmeyi sağlar. Bel çevresinde var olan fazlalıkların tek seferde yokmuş gibi görünmesine yardımcı olur. Bu sayede kadınlar hem kendilerini daha rahat hissederler, hem de bellerine destek olurlar.

Desenli Kadın Korsesi, kadınların bellerine de destek olmaktadır. Bu sayede ince görünmenin yanında, bir de bel ağrılarının da azaltılması sağlanabilmektedir.

Desenli Kadın Korsesi, renkli tasarımıyla da dikkat çeker. Bayanların ince görünmelerini şık bir görünümle destekler.

Gönül rahatlığı ile her kıyafetin altında kullanılabilir. Bu sayede daha ince bir görünüme kavuşmak son derece kolaydır. Kısa zamanda daha ince ve daha fit görünüme sahip olabilmek, artık çok kolay.

Bel çevrenizdeki fazlalıklarınız Desenli Kadın Korsesi ile anında gidiversin! Hem kendinizi rahat hissedin, hem de bel desteği ile hareketleriniz desteklensin.

Korse çeşitleri nelerdir?

Korseler, esnek yapılarıyla bedenlerin inceltilmesi amacıyla kullanılır genellikle. Bu durumun yanında korselerin kullanım amacı da çeşitlenmektedir. Pek çok sebep için kullanılan korseler, bu nedenle çok çeşitli olabilmektedir.

Peki, korse çeşitleri nelerdir?

Bölgesel incelme için kullanılan korseler, ilk sırada gelir. Bunlar arasında, basen toplayıcı korseler, mide toparlayıcı korseler vardır.

Hamilelik sonrasında, ani verilen kilolardan kaynaklı olarak sarkmaların oluşmasını engellemek adına hamilelik sonrası korseler kullanılır.

Elbiselerin altından görünmemesi için, dikişsiz korseler kullanılır.

Bel ağrılarını gidermek için de bel korseleri mevcuttur. Medikal korseler, genellikle çeşitli ağrılara sahip bireylerin tedavileri amacıyla kullanılan korselerdir.

Zayıflama amacıyla kullanılan zayıflatıcı korseler de mevcuttur. Bu korseler de deri altında var olan yağ tabakalarını harekete geçirirler.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Desenli Kadın Korsesi" gönderilecektir.korse desenli kadın korsesi


Desenli Kadın Korsesi Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!