Kapat

Digital Zaman Ayarlı Programlanabiilir Priz


Fiyat :
13.90 TL


Kendinden şarjlı bataryalı Pil gerektirmez. Balıklarınız rahat edecek! Aynı zamanda digital saat!

Bitenekadarcıların hayatını kolaylaştırmak için yine çok kullanışlı ve marifetli bir Gadget!

Hemde CataPlus kalitesi ve güvencesiyle. Ce Sertifikalı.

Hırsızlığa karşı siz evde yokken prize takılı lambalarınızı açıp kapatmak için,

Tatil dönüşü kombinizin/klimanızın siz gelmeden çalışmaya başlaması için,

Akvaryum ışığını otomatiğe bağlamak ve balıklarınızı rahat ettirmek için,

Bahçe sulama sisteminizi otomatik açıp kapatmak için,

Bizim aklımıza gelmeyen ancak gündelik olarak pek çok diğer alanlarda kullanmak için.

Üstelik içinde fişe takılı olduğu süreje şarj edilen bataryası da var.

İsterseniz haftada belli bir gün bir süre, isterseniz her gün belirli saatlarde, isterseniz haftanın dilediğiniz günlerinde, cihaza bağlı tüm elektronik cihazları otomatik kontrol eder.

Cihaz ile ilgili detaylı bilgiler ve ayar/kurulum bilgileri ile ilgili olarak aşağıdaki kullanma kılavuzunu okumanızı önerebiliriz. (Aynı klavuz, cihazın kutusundan da çıkmaktadır)

 

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Ürün kargoya 15 Mayıs 2008 Perşembe günü  verilecektir.

 

 

Kullanma Kılavuzu

Bu dijital zamanlayıcıda Sıvı Kristal Ekran (LCD) ve entegre devre kullanılmıştır. Dijital zamanlayıcı, oldukça geniş bir ekrana sahip olma, çok-fonskiyonlu olma, kullanımının kolay olması gibi özelliklere sahiptir.

Dijital zamanlayıcı şu anki zamanı doğru gösterir. 8 çeşit ON/OFF (AÇIK/KAPALI) seçeneği anahtarı kontrol edebilir, istenirse, cihaz rasgele zamanlama çıkışı da verebilir. Zamanlayıcının açık ve kapalı seçimine yönelik saat, gün, hafta ya da hafta grubu gibi çeşitli seçenekler de mevcuttur.

1.  Zamanı ayarlama

Zamanlayıcıyı kullanmadan önce şu anki zaman girilmelidir.

Saati ayarlamak için "CLOCK" (SAAT) ve "HOUR" (SAAT) seçeneklerine aynı anda basın.

Dakikayı ayarlamak için "CLOCK" (SAAT) ve "MIN" (DAKİKA) seçeneklerine aynı anda basın.

Haftayı ayarlamak için "CLOCK" (SAAT) ve "WEEK" (HAFTA) seçeneklerine aynı anda basın.

2. Zamanlayıcı programını ayarlama

Ayar konumuna girmek için "PROG" düğmesine basın, ekranda "İON" görünür. ON (AÇIK) konumdaki zamanlayıcının saatini, dakikasını, saatini ve gününü ayarlamak için "HOUR","MIN", "WEEK" and “el" seçeneklerine basın.

Zamanlayıcıyı OFF (KAPALI) konuma getirmek için "PROG" seçeneğine bir kez daha basın, ekranda "İOFF" görünür.

Saati, dakikayı ve haftayı ayarlamak için 2.2 basamağındaki işlemleri tekrarlayın.

Saniyeyi ON/OFF konumuna getirmek için "PROG" düğmesine tekrar basın.

Zamanlayıcıyı ON/OFF konuma getirmek için 2.1 ile 2.4 arasındaki basamakları tekrarlayın.

Zamanlayıcının ayarlanmasına yönelik toplam 8 seçenek bulunmaktadır. Zaman ayarı konumundayken ayarlamayı iptal etmek için "R" düğmesine basın. Önceki zaman ayarına dönmek için "R"düğmesine bir kez daha basın.

3.  Haftanın ayarlanması

Zamanlayıcı ON/OFF konumundayken "WEEK" düğmesine basın. Ekranda Mo..Tu..We..Th..Fr..Sa.,Su (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar) görünür. Bu, günlük on/off ayarı anlamına gelir.

"WEEK" düğmesine bir kez daha basıldığında ekranda gün görünür, istenilen günü ayarlayın. Bu ayarlamayla zamanlayıcının sadece ayarlanan günde çalışması sağlanır.

Ekranda "Su" (Pazar) seçeneğinin görünmesinin ardından düğmeye tekrar basıldığında Mo,Tu,We,Th,Fr (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) görünür. Bu durumda zamanlayıcının sadece hafta içi günleride çalışması sağlanır.

"WEEK" düğmesine bir kez daha basıldığında ekranda Sa, Su (Cumartesi, Pazar) görünür. Bu durumda sadece haftasonuna yönelik ayarlama yapılabilir.

"WEEK" seçeneğine tekrar basınca ekranda Pazar haricinde tüm günler görünür. Bu durumda zamanlayıcının Pazar haricinde haftanın diğer günlerinde çalışması sağlanır.

"WEEK" seçeneğine tekrar basınca ekranda Mo, We, Fr (Pazartesi, Çarşamba, Cuma) görünür. Bu durumda zamanlayıcının sadece bu üç günde çalışması sağlanır.

"WEEK" seçeneğine tekrar basınca ekranda Tu, Th, Sa (Salı, Perşembe, Cumartesi) görünür. Bu durumda zamanlayıcının sadece bu üç günde çalışması sağlanır.

"WEEK" seçeneğine tekrar basınca ekranda Mo, Tu, We (Pazartesi, Salı, Çarşamba) görünür. Bu durumda zamanlayıcının sadece bu üç günde çalışması sağlanır.

"WEEK" seçeneğine tekrar basınca ekranda Th, Fr, Sa (Perşembe, Cuma, Cumartesi) görünür. Bu durumda zamanlayıcının sadece bu üç günde çalışması sağlanır.

"WEEK" seçeneğine tekrar basınca ekranda hiç bir gün görünmez. Bu durumda zamanlayıcının hiç bir günde çalışmaması sağlanır.

Gün ayarını iptal etmek için "R" düğmesine basın. Önceki güne gelmek için bu düğmeye bir kez daha basın.

4. Zamanlayıcının ON/OFF (AÇIK/KAPALI) konumda olması

" el" seçeneğine basıldığında ekranda "ON" (AÇIK). "AUTO" (OTOMATİK)

veya "OFF" (KAPALI) seçenekleri görünür.

Gösterge "ON" konumuna getirilince zamanlayıcı açılır.

Gösterge "AUTO" konumuna getirilince zamanlayıcı ayarlanan zamanlarda açılır ve kapanır.

Gösterge "OFF" konumuna getirilince zamanlayıcı kapatılır.

5. Özel Fonksiyonlar

"WEEK" ve "Hour" seçeneklerine aynı anda basın. Ekranın sağ tarafında "O" görünür. Bu, zamanlayıcının 2 ile 32 dakika arasında rasgele açılıp kapanacağı anlamına gelir.

6.  NOT

Çıkış yükü 17250W/15A'nın üzerinde olmamalıdır.

Cihazı kullanmadan önce zamanlayıcının içerisindeki bataryanın şarj olması için güç kablosunun bir kaç saatliğine prize takılması önerilir. Zamanlayıcının hata derecesi ayda 2 dakikadır.

Zamanlayıcıya yaz saati de eklenebilir (opsiyonel. lütfen bayinizle görüşünüz) Bu zamanlayıcıda 24-saatlik ekran vardır. 12- saatlik versiyon için lütfen bayinizle görüşünüz.

6.6 LCD ekranda hiç bir şey görünmüyorsa zamanlayıcıyı kullanmadan önce lütfen şarj ediniz. zaman ayarlı priz digital priz programlanabilir priz


Digital Zaman Ayarlı Programlanabiilir Priz Yorumları Tüm Yorumlar (112)
Mükemmel (10)
83 %
Çok İyi (2)
17 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
0 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Ben bu ürünü almak istiyorum ama şöle bi durum var. 1 saatde bir 2dk veya 3dk çalışacak o şekilde zaman ayarı varmı.admin ve kullanıcılar yorumlarınızı bekliyorum.
46 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay 2009'da ilk çıktığında (eski kasa) 4 tane almıştım. Hepsini hiç aralıksız 6 yıl kullandım. 6 yıl sonra hepsi yakın dönemde bozulmaya başladı. Bu durumda 6 yıllık sorunsuz ömrü var diyebiliriz ki bu fiyat için oldukça yeterli. Her 6 ayda bir (yaz-kış saati ayarı sırasında) saatinin 20-30dk kadar sapması dışında başka br sorunla karşılaşmadım. Akvaryum, aydınlatma, vs için oldukça kullanışlı.
22 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay ikinci kez aldım. başarılı. tavsiye ederim.
3 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay ürünün günde 8 ayrı açma kapama programı var. ayrıca haftalık ayarlanabiliyor.çok kullanışlı . tavsiye ederim
43 sipariş | 12 yorum | Yorum Detay Süper