Kapat

Dış Mekan Bumerang (Ahşap Tam Boyut)


Fiyat :
16,90 TL


25 cm Kanatlar Huş ağacından el emeği üretim Mükemmel 20-25 Metre Daire

Bitenekadarcılar boş zamanlarında dış mekanlarda mükemmel vakit geçirebilsinler diye!

Sonbaharın gözde dış mekan aktivitesi olarak bazıları uçurtma uçururken, siz de Bumarenginizin havadaki ahenkli haraketlerinden büyük keyif alacaksınız!

Yurtdışından getirilen özel “ HUŞ “ ağaçlarından %100 el emeği ile üretilen Outdoor Ahşap Boomerangımız; Uygun hava koşullarında, doğru atıldığında size geri dönmektedir.

Boomerang özellikle bu mevsimlerde hava, rüzgar şartlarının elverişli olmasından dolayı, sizin için en değerli oyun ve egzersiz aleti olacaktır.

Outdoor Ahşap boomerangımız ; kanatlarındaki aerodinamiği sayesinde havada 20-25 metre çapında bir daire çizip atıcısına geri dönüyor.

Outdoor Ahşap boomerangımız ; Boomerangımızın kolları boyalı ve göz alıcı bir cilası vardır.

Outdoor Ahşap boomerangımız ; Kırmızı , Yeşil , Sarı , Mavi renklerdedir. (renk seçiminizi siparişiniz sırasında yapabileceksiniz)

Boyutlar: Kanat uzunluları 25 cm,iki kanat arası 32 cm

 

 

Tek Kargo İle Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  9
Bu ürün kargoya 2 Kasım 2009 Pazartesi günü verilecektir.

 • AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

  Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

  Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

  Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.
 • Sarı
  Kırmızı
  Mavi
  Yeşil


  Dış Mekan Bumerang (Ahşap Tam Boyut) Yorumları Tüm Yorumlar (8)
  147 sipariş | 47 yorum | Yorum Detay ödeme koşulları hakkında. Bu arada aynı gün içinde birden fazla alışverişlerde 3-4-5 gibi ki haftanın fırsatlarıyla bu sayıya ulaşmak mümkün. her defasında kredi kartı bilgilerini girmek hem riskli hemde çok ugraş gerektiriyor. bunun için sepet benzeri bir uygulama geliştirmeyi düşünmez misin sevgili BK..
  147 sipariş | 47 yorum | Yorum Detay poşet taşıma gadgeti hakkında!! Başlıgına hafta sonu verildi kaçırdık diyenler için yazmışsınız ne güzel. hakkatende hafta sonu verıldıgı için kaçırmıştım ama ne tesadüftür ki yine bi tatil günü verilmiş yine kaçırdık:)

  her hafta alışverişten sonra arabaya kadar poşetleri taşımak kolay ya sonrası eve geldıkten sonra o kadar poseti 5'in kata taşımak gerçektende azap gibi geliyor.

  sevgili BK lütfen hafta içi tekrar ver yada haftanın fırsatlarına koy:))
  herkese iyi alışverisler...
  21 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Nihayet Çocukluğumdan beri hayal ettiğim en çok almak istediğim bir şeydi. Bu güne nasipmiş oğluma alıyorum ama tabi ben de kullanacağım.
  15 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay Beklemedeyim 2 tane sipariş verdim sabırsızlıkla bekliyorum.
  Aklım almıyor bu alet nasıl çalışıyor.
  İlk işim boş bir alan bulup deneme yapmak.
  Bakarsınız videoda gönderirim size :)

  3 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay süper bi alet süper bi alet.. köy kasaba gibi bi yerde oturuyor olsam bu alet gözümün çiçeği olurdu. avcı olur çıkardım :)