Kapat

Discover Hava Temizleme Cihazı (Hava Nemlendirme + Oda Parfümü)


Piyasa Fiyatı :
43,90 TL

% 32 İNDİRİM

Fiyat :
29,90 TL


Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı Evinizin, Ofisinizin Havası Değişecek Sigara ve Kötü Kokulara Son

Bitenkadarcıların evlerinde, ofislerinde daha sağlıklı koşullara kolayca sahip olabilsinler diye Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı.

Discover Hava Temizleme Cihazı (Hava Nemlendirme + Oda Parfümü) üstelik hiçbir kimyasal madde kullanmadan ve havanıza kansorejen kokular yaymadan sağlıklı hava filtreleme ve iyonlama yaratan çok özel bir ürün.

Özellikle sigara içilen ortamlarda ki kötü kokuyu absorbe ederek daha sağlıklı ve nefes alınabilir ortam sağlar.

Oda kokusu olarak ta kullanılan Discover Hava Nemlendirme ve Temizleme Cihazı; kapalı alandaki havanın durumuna bağlı olmakla birlikte, özel parfümü ile çalıştığı ortama muhteşem kokular yayarak günlük yaşam kalitenizi arttırır.

Discover Hava temizleyici; bulunduğu yerde ki hava sirkülasyonuna bağlı olarak ortalama 120 m3 kapalı alanda sigara dumanını, havadaki kötü kokuları, toz ve partiküllerini suyun içine hapsederek ve tazelenmiş temiz havayı ortama geri verir. Bu sayede her türlü kötü ve pis kokudan kolaylıkla kurtularak, daha nefes alınabilir ve sağlıklı ortam koşulu sağlar.

Discover Hava Nemlendirici ve Temizleyici, çalıştığı ortamda hafif bir yağmur sonrası taze hava ferahlığı sağlar.

Hava nemlendirici; havanın çalkalanan suda temizlenmesi ve geri ortama salınması sırasında, su küçük partiküller ile havanın nemlenmesini sağlar suyun azalması gözle kolayca tespit edilebilir.

Üstelik dekoratif tasarımı ve sessiz çalışan yapısı ile salonunuzda, ofisinize kolayca uyum sağlayacak, sıcak renkleri evinizde güzel bir dekorasyon ürünü olacaktır.

Hava temizleyiciyi çalıştırmak için musluk suyu yeterli olacaktır. Discover Hava Nemlendirme, 220 Volt elektrikle, çok gürültü çıkarmadan sessizce çalışmaktadır.

Discover Hava Temizleme ve Nemlendirme Cihazı Kullanımı :

  • Su haznesinde bulunan MIN-MAX çizgileri arasına gelecek şekilde (ortalama 600 ml.) su doldurularak çalıştırılmalıdır.
  • Oda Parfümü olarak kullanmak için sıvı parfümünden az miktarda suya ilave ederek ortama hoş kokular yayabilirsiniz. Paket içerisinde 1 Adet Koku solüsyonu hediye olarak gönderilecektir.
  • Hava Temizleme aletini çalıştırmadan önce ürünün üst bölümünün şişenin üzerine tam olarak oturduğundan emin olunuz. Tüm bu ayarlarmalardan sonra hava nemlendirme cihazının prize takınız.
  • Discover hava temizleme cihazının üst tarafında bulunan ON-OFF anahtarını ON konumuna getirerek cihazı çalıştırınız.
  • Kullanım sıklığına ve ortamdaki hava kirliliğine göre değişmekle birlikte, ortalama 1-2 gün içinde su değişimine ihtiyaç olmaktadır.
  • Saydam şişe haznesi sayesinde suyun kirlendiği kolayca gözlemlenebilir.
  • Su haznesini temizlemek için lütfen bulaşık makinesine atmayınız ya da içine sıcak su koymayınız.

1 Ade sipariş vermeniz durumunda 1 Adet " Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı " gönderilecektir.discover discover hava temizleme hava temizleme discover hava temizleme cihazı hava nemlendirme + oda parfümü


Beyaz
Kırmızı
Mavi
Pembe
Sarı


Discover Hava Temizleme Cihazı (Hava Nemlendirme + Oda Parfümü) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
671 sipariş | 18 yorum | Yorum Detay 43,32 TL
http://www.hepsiburada.com/liste/discover-hava-nemlendirme-oda-parfumu-hava-temizleme-cihazi-dsr3659/productDetails.aspx?productId=evdiscover3659&categoryId=60002913