Kapat

Doğal Karbon Filtreli Suluk


Piyasa Fiyatı :
14,80 TL

% 33 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Doğal Karbon Filtreli Suluk BPA İçermez - Karbonfiber Özellikli Bir Suluktan Fazlasını isteyenlere

Bitenekadarcılar arabada, okulda, spor yaparken her yerde içeceklerini yanlarında taşımak isteyenler için son derece şık, çok kullanışlı ve kaliteli Doğal Karbon Filtreli Suluk.

Plastik şişelerde zararlı olduğu belirlenmiş olan bu maddeden yoksun olan Doğal Karbon Filtreli Suluk  aynı zamanda geri dönüşüm kabiliyetine sahiptir.

Üstelik Doğal Karbon Filtreli Suluk sağlık için gerekli olan mineral değerlerini korur ve suda var olan zararlı maddelerin arındırılmasına yardımcı olur.

İster musluk suyunu isterseniz temizliğinden emin olamıyorsanız damacana suyunuzu şişenizde süzebilir ve gönül rahatlığıyla içebilirsiniz. Şişenin içerisine suyu doldurun ve ters çevirerek boşaltın ve filtreniz kullanıma hazır.

Doğal Karbon Filtreli Suluk, Karbon filtresiyle suda var olan klor, kötü koku ve organik kirleticilerin temizlenmesiyle oldukça etkili bir temizlik sağlamaktadır.

Aç kapa kapak sistemi ve koruyucu kapağı sayesinde heran yanınızda çantanızda bulundurabilirsiniz.

Şişe 500 ml dir böylece gün içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz böylece defalarca pet şişe su almadığınızda pet şişelerinin doğaya verdiği zararı engellemiş olacaksınız.

Beklemek yok, elektrik yok, kablolar borular yok, monte etmek yok.Sadece filtreyi takıp şişenize su koyun.

Plastik şişelerde yer alan Bisphenol A (BPA) maddesini içermez.

Ayrıca Filtreli Suluk Doğa dostudur.

Doğal Karbon Filtreli Suluk, 40 ülkede 51 milyondan fazla kişinin kullandığı bir üründür.

Suyun Vucudumuza  Yararları:

 • Yediğimiz yiyeceklerde bulunan besin öğelerinin sindirimi , emilimi, taşınması ve metabolizma hareketlerinin sürekliliği için gereklidir.
 • Metabolizmanın hareketi sonucu oluşan , artık, zararlı olan maddelerin , böbrekler yoluyla dışarı atılmasını sağlar.Yeterince su içilmediği zaman,bazı mineraller, böbreklerde çökerek, böbrek taşlarına neden olabilirler.
 • Vücudumuzun ısısının denetimi , eklemlerimizin kayganlığı vücuttaki su sayesinde olur.
 • Su, konstipasyonu (kabızlığı) önler. Vücuda çok az su alınırsa, ihtiyacını barsaklardan su çekerek karşılamaya çalışır ve konstipasyon (kabızlık) oluşur. Eğer kişi yeterince su içerse,barsak fonksiyonları normale dönecektir.
 • Tüm metabolik faaliyetler su içinde gerçekleşmektedir. Yeterince su içtiğimiz zaman metabolizmamız daha düzenli çalışacaktır.
 • Su doğal iştah kesicidir, aç karnına su içerseniz, açlıktan dolayı oluşan mide kasılmaları azalır, daha az yemek yersiniz. Su açlık hissinizi de azaltır.
 • Yeterince alınan su, uygun kas hareketlerini sağlar, kurumayı ve kilo kaybından sonra oluşan deri sarkmasını ve krampları önler.
 • Hücrelerin susuz kalmasını önleyerek, cildin sağlıklı ve esnek olmasını sağlar.
 • Su, zayıflama sırasında oluşturulan enerji açığı sayesinde, yağların yanması sonucu oluşan artık ürünlerin atılmasını sağlar.

Karbon Filtreli Suluk Renk:

 • Karışık renklerde gönderilecektir.

Doğal Karbon Filtreli Suluk Ölçüleri:

 • 500 ml 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Doğal Karbon Filtreli Suluk" gönderilecektir.matara suluk filtreli suluk doğal karbon filtreli suluk su matarası


Doğal Karbon Filtreli Suluk Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!